verze pro tisk

Zimní grilování: nový trend, jedině s Weberem a Pohlreichem

8. říjen 2012

Záliba v grilování se stala fenoménem na celém světě. V posledních letech patří grilování i v České republice ke koloritu, kterým se pravidelně začíná a končí léto. Proč se ale držet konvencí a neužít si lahodné jídlo z grilu i v následujících zimních měsících?

Zimní grilování: nový trend, jedině s Weberem a PohlreichemZimní grilování: nový trend, jedině s Weberem a Pohlreichem

Zimní grilování

S kvalitními grily a příslušenstvím se dá bez problémů grilovat celoročně, důležité je dodržet jen pár pravidel, a pak už si v klidu můžete užít grilovaní s přáteli či rodinou na zasněžené zahradě, balkónu či rovnou na horách. Dobroty z grilu se tak mohou stát například i nedílnou součástí Vašeho vánočního či silvestrovského menu.

Mezi základní pravidla pro bezchybné zimní grilování patří především gril s poklopem, který nejenom ochrání připravovaný pokrm před povětrnostními podmínkami, ale také zajistí po celou dobu stejnoměrnou teplotu, se kterou pak dosáhnete kvalitního propečení připravovaného jídla i v minusových teplotách.

S tímto pravidlem pak bezprostředně souvisí i to druhé, a to, že pro zimní gril party je nejvhodnější k přípravě jídla zvolit nepřímou metodu grilování. To znamená, že se pokrm připravuje mimo zdroj přímého tepla pod poklopem. Tato metoda grilování má i jednu velkou výhodu, kterou právě v chladných dnech oceníte. Připravovaný pokrm není nutné obracet. Díky poklopu, je totiž zajištěna rovnoměrná cirkulace horkého vzduchu z obou stran.

Trend zimního grilování již léta znají například v Alpských zemích, Kanadě či USA. Objevte s novinkami od společnosti Weber Stephen krásu a neopakovatelnou romantiku grilování na sněhu i Vy.

Grilování pod stromečkem – tipy na vánoční dárek pro muže i ženy

Také ještě nevíte, čím letos uděláte svému partnerovi či partnerce radost pod stromečkem? Zkuste vsadit na špičkové novinky nebo prověřené klasiky od společnosti Weber Stephen®

Náš tip!

Q 120 Modern Grey

Weber gril

Tato novinka od společnosti Weber® v barvě Modern Grey s postraními poličkami a s integrovaným teploměrem, je ideálním stylovým pomocníkem pro každého muže. Má vysoký výkon a přitom malou plochu na umístění. Je ideální na cesty a k domácímu grilování například na terase či balkóně. Tento typ plynového grilu je připraven k použití do 10 minut a Vy si tak můžete užít venkovní grilování i v opravdu velmi chladných dnech.

Cena: 6 490,-Kč

O značce Weber®

Americká společnost Weber-Stephen Products sídlí v Chicagu ve státě Illinois v USA. Již v roce 1952 vytvořil zakladatel společnosti George Stephen první kotlový gril s poklopem. Tento základní princip využívají všechny grily Weber® dodnes. Široké portfolio zahrnuje grily na dřevěné uhlí, plynové i elektrické grily různých velikostí, s různou výbavou a bohatou nabídkou příslušenství. Weber® vyrábí produkty, které se vyznačují vysokou kvalitou a funkčností. Weber® také grily neustále vyvíjí a inovuje. Mezi nejvýznamnější vynálezy patří kromě již zmíněného kotlového grilu, který je vlajkovou lodí firmy, i patentovaný systém Flavorizer Bars®, který tvoří základ plynových grilů, tak i zapalovač briket Rapidfire®, který rychle a efektivně rozpálí palivo v kotlových grilech. Weber® to je výjimečné potěšení a synonymum pro kulturu grilování.

Tisková zpráva společnosti Weber

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zimní zahrady a plastová okna od českého výrobce

Zimní zahrady a plastová okna od českého výrobce

Moderní dům zcela jistě potřebuje mít také kvalitní okna, která budou dobře utěsněná a nebude tak skrz ně unikat zbytečně mnoho tepla. Ideální je volba plastových oken. Plastová okna totiž splňují všechny parametry, které se od produktů tohoto typu dají očekávat. Moderní plastová okna lze vyrobit v …

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Vstupte s námi do světa grilů Weber® a přivítejte sezónu grilování s úžasnými novinkami. Jednou z hlavních je multifunkční systém Gourmet BBQ pro všechny One-Touch® modely 57 cm, na kterém si díky vyměnitelným komponentám můžete připravit na kamenném tálu pizzu, nebo asijskou zeleninu či krevetky na…


Užívejte si grilování se zahradními grily Smoky Fun

Užívejte si grilování se zahradními grily Smoky Fun

Máte také rádi grilování? Jakmile se udělá hezké počasí, scházíte se u přátel a užíváte si dobrého jídla a zábavy? Přemýšlíte nad tím, jak by bylo příjemné mít zahradní gril doma? Tak se pojďte podívat, jaké jsou možnosti, a jak si gril vybrat.

Moderní trend ve vytápění místností přináší podlahové topení

Moderní trend ve vytápění místností přináší podlahové topení

Při rekonstrukcích nebo výstavbách bytů či rodinných domů se v posledních letech projevuje nový trend - majitelé začínají investovat do kvalitního způsobu vytápění, neboť chtějí topit efektivně a zároveň i levněji nežli doposud. Velký zájem je především o podlahové vytápění.
Odkazy