verze pro tisk

Zimní zahrady a plastová okna od českého výrobce

4. září 2012

Moderní dům zcela jistě potřebuje mít také kvalitní okna, která budou dobře utěsněná a nebude tak skrz ně unikat zbytečně mnoho tepla. Ideální je volba plastových oken. Plastová okna totiž splňují všechny parametry, které se od produktů tohoto typu dají očekávat. Moderní plastová okna lze vyrobit v různých barevných variantách, a to včetně imitace dřeva, takže skvěle zapadnou do celkového designu domu.

foto: bohemiaplast.czfoto: bohemiaplast.cz

Plastová okna Kladno

Plastová okna dnes vyrábí a realizuje poměrně dost velké množství firem. Jednou z nejvýznamnějších společností, která funguje zejména ve Středočeském kraji, je firma BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. - plastová okna Kladno. Tato firma má dlouholetou tradici, plastová okna vyrábí a montuje nejen do rodinných domů a bytů, ale také do komerčních a veřejných budov či průmyslových objektů. Její plastová okna se vyznačují velmi moderním vzhledem a vysokou kvalitou. Plastové profily oken jsou vyráběny tak, aby snášely i nepříznivé klimatické podmínky.

Přednosti oken s plastovými profily

Na plastová okna od společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. je jednoznačně spolehnutí. Jejich majitelé mají jistotu, že dalších několik desítek let nebudou mít s okny prakticky žádné starosti. Stačí je jen běžně udržovat a čistit, jinak jsou tato plastová okna prakticky bezúdržbová. Při dodržení správného používání by měla plastová okna od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. vydržet po několik generací. Při výrobě je kladen důraz na kování a těsnění, které je vždy voleno tak, aby měla plastová okna vždy maximálně efektivní izolační vlastnosti. Plastová okna od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. výborně izolují teplo i hluk.

Zimní zahrady od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.

Kromě plastových oken se zmíněná firma zabývá také realizací zimních zahrad. Moderní zimní zahrady se stávají nedílnou součástí stále většího počtu rodinných domů. Působí velmi efektně, navíc mají praktický účel. Majitelé rodinných domů mohou zimní zahrady využívat pro celoroční pěstování rostlin, případně je lze využít také jako místo pro posezení ve volném čase. Zimní zahrady jsou společností BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. realizovány tak, aby byly co nejprosvětlenější a zároveň nabízely dostatečný komfort pro jejich majitele.

Více informací o činnosti a nabídce společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. najdete na jejích internetových stránkách bohemiaplast.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Plastová okna: levné a kvalitní řešení pro váš dům

Plastová okna: levné a kvalitní řešení pro váš dům

Při rekonstrukci rodinného domu, případně jeho výstavbě nebo modernizaci, jistě přijde na řadu problematika oken. Okna jsou velmi důležitou součástí zařízení každého domu. Podcenit jejich výběr a montáž se nevyplácí. Nejenže vás mohou případné brzké opravy stát nemalé finanční prostředky, ale zárove…

Automatická garážová vrata s dlouholetou zárukou od tradičního českého výrobce LOMAX

Automatická garážová vrata s dlouholetou zárukou od tradičního českého výrobce LOMAX

Pro snadný vjezd do garáže u vašeho domu je dobré si nechat nainstalovat garážová vrata s automatickým ovládáním. Vrata s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním dnes standardně u svých produktů nabízí česká firma LOMAX. Její garážová vrata vám však přinášejí i mnohé další výhody.


Plastová okna jsou v mnohém lepší nežli dřevěná

Plastová okna jsou v mnohém lepší nežli dřevěná

Při výběru nových oken do domu je potřeba zvážit několik hledisek. Nejzásadnějším rozhodováním bude výběr materiálu, z něhož mají nová okna být. Pakliže nevlastníte dřevostavbu, u které se předpokládá, že využijete dřevěná okna, lze spíše doporučit moderní plastová okna, která mají oproti dřevěným m…

Pořizujeme nová okna

Pořizujeme nová okna

Při výstavbě nebo rekonstrukci domu je potřeba klást velký důraz také na kvalitu oken. Okna, která nejsou v potřebné kvalitě, totiž mohou značně zvyšovat výdaje za energie.
Odkazy