verze pro tisk

Architektonický návrh rodinného domu: K čemu je užitečný

28. září 2013

Chystáte se stavět vysněný rodinný dům? Pak si určitě nechte vypracovat detailní architektonický návrh. Ten přinese mnoho užitku.

Architektonický návrh rodinného domu: K čemu je užitečnýArchitektonický návrh rodinného domu: K čemu je užitečný

Myslete na to, že do rodinného domu investujete značné množství peněz

Především je architektonický návrh potřebný z toho hlediska, že máte ještě před samotnou realizací stavby jasný přehled o tom, jak bude nový rodinný dům vypadat.

Mnohé rodinné domy, které jsou stavěny bez potřebné přípravy a návrhů, jsou pak nevhodně zasazeny na pozemek, nemají vhodné parametry, interiér nepůsobí celistvě a celkový komfort bydlení tak pro majitele není na takové úrovni, jak si představovali.

 

Architektonický návrh rodinného domuArchitektonický návrh rodinného domu
Zdroj: http://www.architekt-atelier.cz

 

 

A vzhledem k tomu, že stavba rodinného domu je dnes velmi nákladnou investicí, neboť se může vyšplhat až na několik milionů korun, je určitě dobré nic neponechat náhodě a spojit se s odborníky, kteří vypracují kvalitní architektonický návrh.

Díky architektonickému návrhu budete mít jasnou představu o stavbě a jejích parametrech

Pro vytvoření návrhu je vám k dispozici kupříkladu architektonická kancelář Master Design s.r.o. Ta vám bude schopna navrhnout váš nový rodinný dům přesně tak, jak jste si jej vysnili.

Ateliér zaměstnává velmi zkušené architekty, kteří jsou schopni do svých návrhů vměstnat i mnohé moderní prvky. Dokážou tak vytvořit architektonické návrhy pro špičkové nízkoenergetické či pasivní rodinné domy, které jsou v posledních letech stále více žádané.

 

Architektonický návrh rodinného domuArchitektonický návrh rodinného domu
Zdroj: http://www.architekt-atelier.cz

 

 

V rámci architektonické studie vám architekt odhadne cenu stavby, vytvoří komplexní vizualizaci, která bude zasazena do reálných fotografií. Díky tomu získáte jasný a ucelený přehled o tom, jak váš nový rodinný dům bude vypadat, a to zvenčí i v interiéru.

 

Architektonický návrh rodinného domuArchitektonický návrh rodinného domu
Zdroj: http://www.architekt-atelier.cz

 

 

Pakliže se chystáte na výstavbu rodinného domu, určitě se obraťte na kvalitní architektonickou kancelář. V konečném důsledku díky tomu možná i ušetříte, neboť při výstavbě nedojde k žádným nečekaným problémům. Společnost Master Design s.r.o. zpracovává nejen samotný architektonický návrh, ale zajišťuje také příslušné stavební dozory a vše, co je v rámci projektů zapotřebí.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dřevěné schodiště do rodinného domu

Dřevěné schodiště do rodinného domu

Při výstavbě rodinného domu v určité chvíli přijde na řadu otázka, jaké schodiště použijeme pro propojení pater domu. Vždy záleží na konkrétních dispozicích objektu. Na každý typ schodiště je univerzální a využitelný pro všechny rodinné domy. Před realizací schodiště je tak dobré vše komunikovat s o…

TZ: Z výzkumu vyplynulo, že stavbou rodinného domu lze upevnit partnerské vztahy

TZ: Z výzkumu vyplynulo, že stavbou rodinného domu lze upevnit partnerské vztahy

Netradiční výzkum provedený ve spolupráci s blogem Ženanastavbě.cz ukazuje, že při stavbě domu jde o víc než o termíny, materiál a náklady. Do hry vstupují emoce a tedy i mezilidské vztahy, zejména pokud svoji představu o bydlení realizují společně životní partneři.


Architektonický hit - zahradní jezírka

Architektonický hit - zahradní jezírka

Každý pořádný rodinný dům by měl mít také zahradu. Je prakticky jedno, jak zahrada bude velká, nicméně bychom si měli dát alespoň trochu práce s jejím vzhledem. Máme-li dostatek prostoru, je dobré vysázet nějaké květiny či stromky, pravidelně sekat zahradu a pořídit si třeba zahradní altán, v němž s…

Zahradní jezírko: skvělý architektonický prvek pro vaši zahradu

Zahradní jezírko: skvělý architektonický prvek pro vaši zahradu

Zahrada u našeho domu by měla být místem, které slouží k odpočinku a relaxaci. Z tohoto hlediska je dobré se zaměřit na její vzhled. Důležitým prvkem je přítomnost vodní plochy. Pakliže nechceme mít na zahradě obyčejný bazén, který se sem nemusí hodit, je dobré prostor zahrady oživit umělým zahradní…
Odkazy