verze pro tisk

Barový stůl a židle do kuchyně

19. srpen 2012

Součástí mnoha kuchyní v rodinných domech či bytech jsou také barové stolky. Ty slouží především ke kratšímu posezení a odpočinku, kdy si během vaření jídla chceme dát v blízkosti kuchyňské linky sklenku vína. V bytě o menších rozměrech však může barový stolek nahrazovat klasický jídelní stůl, který se do prostoru kuchyně nemá šanci vejít. Umístěním barového stolku tak ušetříme spoustu místa a přitom budeme mít kde se v klidu najíst.

foto: hawaj.czfoto: hawaj.cz

Barové židličky nepatří jen do restaurací

Barový stolek je samozřejmě vyšší nežli klasický stůl. I proto rozhodně není vhodné použít pro posezení obyčejné židle či křesla. K barovému stolku se více hodí speciální barové židličky a stoličky. Jedná se vlastně o stejné židličky, které můžeme běžně vidět v restauračních zařízeních typu bary a kavárny. V těchto zařízeních jsou však obvykle barové stoličky jednoduché, obvykle ani neposkytují dostatek pohodlí. Při volbě barové stoličky do kuchyně bychom si však právě na komfortu a pohodlí měli dát záležet, neboť ji budeme využívat určitě velmi často. Moderní barové židle do domácnosti se dnes vyrábějí z různých materiálů. Konstrukce může být ze dřeva či z kovu, materiálem, který se používá pro sedací část, pak bývá ponejvíce kůže, která je velmi příjemná a člověk se tak ani po dlouhém sezení necítí na barové židličce rozlámaný.

Barový stolek může opticky rozdělit místnost na dvě části

Barové stolky a židličky jsou velmi efektním prvkem, který může skvěle obohatit prostor kuchyně či přilehlého obývacího pokoje. Zároveň barový stolek může sloužit pro pomyslné oddělení prostoru kuchyňské linky od zbylé části místnosti. Rozhodně však pořizujte skutečně kvalitní a pohodlné barové židličky, díky nimž se vám naskytne možnost příjemného posezení.

Nákup barových stolků a židlí:

www.hawaj.cz

www.havaj.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Vzhled kuchyní v domácnostech prošel, podobně jako v případě dalších místností, během posledních dvaceti let velkou proměnou. Jak tedy dnes vypadají moderní kuchyně v českých bytech a rodinných domech a jaké jsou trendy?

Pomoc s realizací nové kuchyně

Pomoc s realizací nové kuchyně

Žádný moderní dům se neobejde bez kvalitní kuchyně. Ať už doma vaříte často, nebo si v kuchyni spíše jen připravujete rychlá jídla, jistě dobře víte, že vaření a příprava pokrmů dost dobře nejde, pakliže je kuchyně špatně dimenzovaná a chybí zde základní výbava.


Plánované a sektorové kuchyně Siko

Plánované a sektorové kuchyně Siko

Plánujete přestavbu vaší kuchyně tak, aby vypadala moderněji a lépe odpovídala vašim nárokům? Pak využijte nabídky obchodu Siko. V Siku si pořídíte klasické sektorové kuchyně, ale objednat si zde můžete také plánované kuchyně, které jsou vytvářeny přímo na míru dle přání zákazníků.

Možnosti realizace kuchyně

Možnosti realizace kuchyně

Prostor kuchyně je jedním z nejvíce vytěžovaných míst v každé domácnosti. Pakliže rádi a často vaříte, je prakticky nutné, abyste doma měli dostatečně kvalitně zařízenou a vybavenou kuchyni. Existuje několik možností, jak si vybavit kuchyň dle svých představ.
Odkazy