verze pro tisk

Bezpečné vchodové dveře do domu

8. únor 2012

Aby majitelé rodinných domů zabránili přístupu cizích osob dovnitř objektu, potřebují mít ve vchodu bytelné a bezpečné vchodové dveře. Ty by měly nejen chránit interiér domu, ale také by měly dostatečně zapadnout do celkové koncepce domu, respektive jeho vzhledu.

Foto: dvere-stadler.czFoto: dvere-stadler.cz

Pozor na skleněné vchodové dveře

Vchodové dveře lze dnes vyrobit z mnoha materiálů. Někteří majitelé dávají přednost plně dřevěným dveřím, které jsou vyrobeny z masívu, najdou se však i tací, kteří ve vchodu do domu chtějí mít prosklené dveře. U těch je ale třeba si zvlášť pečlivě vybírat, neboť sklo by mělo být v každém případě bezpečnostní, jinak je cesta do domu skrz něj velmi snadná. Zloději, kteří procházejí přes skleněné vchodové dveře, často jen rozbijí sklo a poté již mají zámek a kliku dveří na dosah.

Vchodové dveře musejí dobře izolovat

Dalším parametrem, kterým by se zájemci o nové vchodové dveře měli zabývat, je tepelně izolační schopnost dveří. Přes nekvalitní vchodové dveře totiž velmi často uniká spousta tepla, což má za následek vyšší výdaje na energie.

Dveře od firmy Stadler

Firma Stadler s.r.o. nabízí špičkové vchodové dveře ve dvou základních řadách- komfort a exklusive. Oba dva druhy vchodových dveří splňují přísná kritéria z hlediska bezpečnosti, kvality použitého materiálu i dobrých tepelně izolačních vlastností. Vchodové dveře od firmy Stadler si zájemci mohou nechat vyrobit i v prosklených verzích, kdy jsou využita bezpečnostní izolační dvojskla. Výroba vchodových dveří probíhá výhradně dle přání zákazníka, součástí dveří jsou tříbodové nebo pětibodové bezpečnostní zámky.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Bezpečnostní vchodové dveře pomáhají chránit váš majetek

Bezpečnostní vchodové dveře pomáhají chránit váš majetek

Z hlediska ochrany majetku, který se nachází v domě, jsou velmi důležité bezpečnostní vchodové dveře. Pakliže vstupu do domu zabraňují nekvalitní dveře, je více než pravděpodobné, že v případě návštěvy si zloději budou razit cestu právě skrz ně. Zkušení zloději se přes obyčejné vchodové dveře, které…

Jak poznat bezpečné LED vánoční osvětlení?

Jak poznat bezpečné LED vánoční osvětlení?

Pomalu se blíží období, kdy se začnete chystat na Vánoce. Někteří z vás se jistě rozhodnou pořídit si novou výzdobu v podobě vánočního LED osvětlení, které pomůže dotvořit onu slavnostní atmosféru. Jak ale na výběr osvětlení, aby vám dobře posloužilo a bylo bezpečné? Dozvíte se v dnešním článku.


Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře jsou jen jedním z prvků, který může ochránit Váš majetek. Patří však mezi nejdůležitější. Bez kvalitních vchodových dveří se může lehce stát, že přijdete domů a při pohledu na vykradený byt Vám zbudou oči pro pláč. Neváhejte a co nejdříve si pořiďte kvalitní bezpečnostní dveře.

TZ: Plynové láhve jsou bezpečné, záleží na kvalitě plynu a dodavateli

TZ: Plynové láhve jsou bezpečné, záleží na kvalitě plynu a dodavateli

LPG (propan, butan a jejich směsi) patří mezi ekologicky šetrné energie a využívá se v mnoha aplikacích v domácnostech, v průmyslu, ale i v dopravě a zemědělství. Spotřebitelé s ním nejčastěji přijdou do styku jako s užitečným pomocníkem doma nebo při volnočasových aktivitách. Každý asi zná propan-b…
Odkazy