verze pro tisk

Bezpečnostní a sluneční fólie na sklo

28. březen 2011

Zkvalitnění bydlení nemusí být nijak náročné. Dnes vznikají nové technologie, díky nimž můžeme náš byt či dům nejen více zabezpečit, ale zároveň také zpříjemnit. Jednou z novinek, které si velmi rychle získávají popularitu, jsou i fólie na sklo.

Bezpečnostní a sluneční fólie na skloBezpečnostní a sluneční fólie na sklo

Bezpečnostní fólie na sklo

Rozlišujeme v podstatě dva základní typy fólie na sklo. V první řadě jde o bezpečnostní fólie na sklo, která dokáží velmi efektivně zpevnit okno tak, aby bylo odolnější vůči poškození. Tyto bezpečnostní fólie na sklo zajišťují vysokou ochranu vůči rozbití a průrazu skla. Výhodou je i to, že bezpečnostní fólie na sklo jsou brány v potaz u pojišťoven. Pokud tyto fólie použijete, bere je pojišťovna tak, jako byste měli na oknech mříže. Na rozdíl od mříží však bezpečnostní fólie na sklo působí mnohem estetičtěji a méně rušivým dojmem.

Sluneční fólie na okna

Druhým typem fólie na okna může být sluneční fólie, která má za cíl snížit průchod slunečních paprsků do místností domu či bytu. Solární fólie, jak se jim také říká, jsou výborným způsobem, jak zmírnit intenzitu světla proudícího z venkovních prostor. Zároveň tyto fólie na okna působí i jako výborný tepelný izolant, díky jejich použití tak ušetříte na výdajích za energie, neboť skrz okna již nebude unikat tolik tepla.

Výrobce fólií na sklo

Fólie na sklo vyrábí kupříkladu společnost GlassGarant, která se se na českém trhu s těmito výrobky pohybuje již více jak 18 let. Fólie na okna od této firmy mají vysokou odolnost a životnost a jsou velmi účinné.

Bezpečnostní fólie na sklo i sluneční fólie na okna se hodí nejen do rodinných domů a bytů, jsou výborným doplňkem také pro průmyslové stavby a obchody.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zahradní jezírko se neobejde bez kvalitní jezírkové fólie

Zahradní jezírko se neobejde bez kvalitní jezírkové fólie

Zahrada u domu je místem, kde lze trávit veškerý volný čas, a to zejména tehdy, panuje-li venku příjemné počasí. Abychom si však na zahradě mohli skutečně vychutnávat příjemné chvilky, je zapotřebí o ni pečovat. Těžko si totiž dokážeme představit, že budeme rádi trávit čas na zahradě, která bude za…

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Při kompletní rekonstrukci koupelny vás čeká nákup a instalace mnoha prvků. Pakliže počítáte s tím, že se ve vaší nové koupelně objeví skleněné a kovové prvky, pořídíte je u slovenského výrobce, společnosti KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o.


Bezpečnostní vchodové dveře pomáhají chránit váš majetek

Bezpečnostní vchodové dveře pomáhají chránit váš majetek

Z hlediska ochrany majetku, který se nachází v domě, jsou velmi důležité bezpečnostní vchodové dveře. Pakliže vstupu do domu zabraňují nekvalitní dveře, je více než pravděpodobné, že v případě návštěvy si zloději budou razit cestu právě skrz ně. Zkušení zloději se přes obyčejné vchodové dveře, které…

Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře jsou jen jedním z prvků, který může ochránit Váš majetek. Patří však mezi nejdůležitější. Bez kvalitních vchodových dveří se může lehce stát, že přijdete domů a při pohledu na vykradený byt Vám zbudou oči pro pláč. Neváhejte a co nejdříve si pořiďte kvalitní bezpečnostní dveře.
Odkazy