verze pro tisk

Bezpečnostní vchodové dveře pomáhají chránit váš majetek

19. srpen 2012

Z hlediska ochrany majetku, který se nachází v domě, jsou velmi důležité bezpečnostní vchodové dveře. Pakliže vstupu do domu zabraňují nekvalitní dveře, je více než pravděpodobné, že v případě návštěvy si zloději budou razit cestu právě skrz ně. Zkušení zloději se přes obyčejné vchodové dveře, které nemají dostatečné bezpečnostní prvky a nejsou opatřeny kvalitním zámkem, dostanou během několika vteřin, maximálně minut.

Bezpečnostní vchodové dveře pomáhají chránit váš majetekBezpečnostní vchodové dveře pomáhají chránit váš majetek

Pozor na prosklené vchodové dveře

Vchodové dveře bychom měli vybírat s maximální pečlivostí. Velmi důležité jsou právě různé bezpečnostní prvky. Pakliže si zvolíme prosklené vchodové dveře, je nutné, aby sklo bylo tvrzené, ideální je izolační dvojsklo. Dveře by měly být vyrobeny z odolného materiálu, ideálně z masivu.

Vchodové dveře od firmy Stadler

Pakliže si pořizujete nové vchodové dveře pro váš dům, pak je možné využít nabídky společnosti Stadler, která vyrábí dveře špičkové kvality. Jedná se o vchodové dveře, které lze obohatit o různé nadstandardní prvky, jakými jsou třeba elektrické zamykání, protihluková a bezpečnostní skla nebo elektrické zavírače dveří. Firma Stadler má s výrobou vchodových dveří bohaté zkušenosti a dokáže svým zákazníkům nabídnout produkty přesně na míru. Zájemci si mohou vybírat ze dvou základních produktových řad - vchodové dveře Comfort a Exclusive. Jedná se o bezpečnostní vchodové dveře, které jsou zároveň velmi pěkně řešeny z hlediska designu.

Bezpečnostní zámky a závěsy

Na přání zákazníků je lze opatřit tříbodovými nebo pětibodovými bezpečnostními zámky a závěsy, díky nimž bude váš majetek v domě v ještě větším bezpečí. Více informací o produktech společnosti Stadler se dozvíte na jejích webových stránkách dvere-stadler.cz. Zde je k dispozici i návrhář dveří.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Bezpečné vchodové dveře do domu

Bezpečné vchodové dveře do domu

Aby majitelé rodinných domů zabránili přístupu cizích osob dovnitř objektu, potřebují mít ve vchodu bytelné a bezpečné vchodové dveře. Ty by měly nejen chránit interiér domu, ale také by měly dostatečně zapadnout do celkové koncepce domu, respektive jeho vzhledu.

Jaké bezpečnostní prvky nám pomohou ochránit majetek

Jaké bezpečnostní prvky nám pomohou ochránit majetek

Pakliže si ceníte svého majetku, který se nachází v domácnosti a chcete jej uchránit před zloději, pak rozhodně neváhejte investovat do kvalitních bezpečnostních prvků. Použít lze například alarmy, které dokáží rozeznat přítomnost cizí osoby. V momentě, kdy opouštíte svůj domov, alarm se automaticky…


Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře jsou jen jedním z prvků, který může ochránit Váš majetek. Patří však mezi nejdůležitější. Bez kvalitních vchodových dveří se může lehce stát, že přijdete domů a při pohledu na vykradený byt Vám zbudou oči pro pláč. Neváhejte a co nejdříve si pořiďte kvalitní bezpečnostní dveře.

Základní ochrana před zloději? Kvalitní bezpečnostní dveře

Základní ochrana před zloději? Kvalitní bezpečnostní dveře

Mnozí majitelé domácností mají zcela oprávněné obavy z toho, že jejich byt či dům navštíví zloději, kteří si z něj odnesou cenné předměty. Přitom si ale mnozí z nás neuvědomují, že domácnosti lze zabezpečit tak, aby riziko vykradení bylo zcela minimální. Základem pro větší zabezpečení objektu jsou k…
Odkazy