verze pro tisk

Bydlení v Praze v prostředí plném zeleně

10. srpen 2011

Při hledání nového bytu hodně lidí uvažuje o přestěhování do Prahy. Praha totiž nabízí kvalitnější podmínky pro život, daleko více pracovních příležitostí a v neposlední řadě také více zábavy a kulturních akcí. Problémem však mnohdy bývá to, že byty v Praze jsou obvykle postaveny v nepříliš atraktivních lokalitách, takže ani supermoderní byt za pěknou cenu není lákavý, neboť okolí nevypadá příliš dobře.

foto: sekyragroup.czfoto: sekyragroup.cz

Trendy při hledání nového bydlení v Praze

Developerské projekty Praha, které realizuje společnost Sekyra Group, jdou vstříc současné poptávce po kvalitním bydlení v Praze, které bude zároveň lokalizováno do atraktivních lokalit se spoustou zeleně a možnostmi sportovního vyžití. Nové byty Praha totiž vyhledávají zejména mladé rodiny s dětmi, které nechtějí žít obklopeni silnice a betonem, naopak chtějí mít přímo z bytu výhled na zeleň a požadují klidné prostředí.

Nové byty v Praze v krásných lokalitách

Společnost Sekyra Group proto realizuje projekty, které tyto podmínky splňují. V současné době je zájemcům k dispozici například moderní bytový komplex Korunní v Praze na Vinohradech, který kromě nadstandardního bydlení v prostorných bytech s balkony či lodžiemi nabízí také krásné okolní prostředí. Podobně je tomu i v případě rezidence Belarie Park v Praze Modřanech, kde najdou skvělé podmínky pro bydlení právě mladí lidé, kteří mají rádi sport a přírodu. Přímo u bytového komplexu Belarie Park, kde jsou stále nové byty Praha na prodej, se totiž nachází trasa pro in-line bruslaře a také cyklostezka.

Byty v Praze jsou sice oproti zbytku republiky dražší, nicméně to je daň za větší kvalitu a komfort, které bydlení v Praze poskytuje. Uvažujete-li o pořízení nového bytu v Praze, pak si určitě detailněji prohlédněte nabídku developerské společnosti Sekyra Group a její aktuální projekty.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zajímavé lokality k bydlení v Praze

Zajímavé lokality k bydlení v Praze

Přestože jste možná zaslechli informace o tom, že stavebnictví je opět po čase v útlumu a vzniká málo nových rodinných a bytových domů i kancelářských budov, v hlavním městě Praha tomu tak zcela jistě není. Vždyť se stačí jen například podívat na nové byty v Praze, které aktuálně realizuje či v blíz…

Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Poohlížíte se právě po novém bydlení? Je vaší vysněnou lokalitou naše metropole? Máte v plánu vybrat si nějaký slunný byt, a ideálně v novostavbě? Chcete si interiér sami přizpůsobit? Pak neváhejte, a podívejte se na nabídku společnosti Sekyra Group, nabízející nové byty Praha.


Realizace zahrad a údržba zeleně

Realizace zahrad a údržba zeleně

Péče o zahradu, ač se tak na první pohled nezdá, je vcelku těžká. To vám určitě potvrdí každý zahrádkář. Jestliže se staráte pouze o zatravněnou plochu bez jakýchkoli okrasných rostlin, tak musíte přinejmenším pravidelně sekat trávu.

Dodavatel zelené energie

Dodavatel zelené energie

Jednou ze společností, která funguje jako dodavatel energií pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, je firma ST ENERGY, s.r.o. Ta získala licenci na prodej elektřiny a zemního plynu v roce 2010. V současné době se zaměřuje především na prodej takzvané „zelené energie“, což je energie, která j…
Odkazy