verze pro tisk

Domeček pro panenky - skvělá hračka do dětského pokojíku

18. srpen 2012

Máme-li doma děti, pak jim v případě, že nám to umožňuje prostor, zařiďme vlastní pokojíček. Ideální je, pokud holky mají svůj pokojík a kluci také. Mají tak větší soukromí. Ve vlastním pokoji si budou moci hrát, dělat úkoly do školy a nebudou vás rušit při domácích činnostech.

foto: hawaj.czfoto: hawaj.cz

Nezapomeňte dětský pokojík vybavit hračkami

Kromě základního vybavení nábytkem do dětského pokoje samozřejmě neodmyslitelně patří také hračky. Bez hraček by pokoj pro děti vypadal tak nějak smutně. Děti si rády hrají, navíc jim hračky pomáhají rozvíjet jejich schopnosti.

Kompletní sestava domečku pro panenky

Skvělou hračkou pro holky je domeček pro panenky. Domečky, které se holčičky samy sestaví a budou si v nich hrát se svými oblíbenými panenkami, jsou v posledních letech velkým hitem mezi dětskými hračkami. V současné době se dá dětský domeček pro panenky pořídit vcelku, kdy v rámci objednávky dostanete kompletní model z masivního dřeva. Součástí balení jsou pak i samotné panenky.

Skvělý domeček pro panenky nabízí internetové obchody hawaj.cz a havaj.cz, které nabízí luxusní model domečku, kde nechybí terasy, výtahy a kompletní vnitřní vybavení domečku. Domeček je třípatrový, dokonale imituje klasický rodinný dům. Jsou zde ložnice, koupelna, obývací pokoj, kuchyně i jídelna. Holky si s tímto domečkem pro panenky jistě užijí spoustu zábavy a přiučí se něčemu novému. Právě hračka, jakou je domeček pro panenky, je ideální pro rozvoj dítěte. Ne nadarmo se podobné domečky pro panenky vyskytují i v moderně zařízených školkách a školách pro menší děti.

Pakliže chcete svým dětem pořídit krásný domeček pro panenky, pak je můžete zakoupit v těchto internetových obchodech:

www.hawaj.cz

www.havaj.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Děti si zaslouží mít krásný pokojíček

Děti si zaslouží mít krásný pokojíček

Máme-li doma malé děti, pak určitě nezapomeňme zařídit jejich vlastní pokojíček. Dítě by se v něm mělo cítit opravdu dobře. Kromě toho, že pořídíme klasický dětský nábytek, tedy postel dle věku dítěte, různé police a skříňky, je dobré dát do dětského pokoje i různé doplňky.

Pořizujeme si do domácnosti novou šatní skříň

Pořizujeme si do domácnosti novou šatní skříň

Při pořizování nového nábytku do domácnosti rozhodně nesmíme zapomenout také na úložný prostor, kam budeme odkládat naše oblečení. Ideální jsou k tomu zejména šatní skříně.


Vybíráme dětský nábytek

Vybíráme dětský nábytek

Pokud máme dostatečně prostorný rodinný dům, pak se jistě najde i pokoj, který můžeme zařídit jen pro naše dítě. Dětské pokoje by měly být tvořeny tak, aby hrály oblíbenými barvami našich ratolestí. Podstatnou složkou je pak dětský nábytek.

Při výběru ložního povlečení se zaměřte na kvalitu

Při výběru ložního povlečení se zaměřte na kvalitu

Sháníte ložní povlečení, které bude spojovat kvalitu a styl? Potom doporučujeme pečlivě vybírat, nejedná se v dnešní době vždy o samozřejmost. Díky bohaté nabídce sortimentu si však může na své přijít každý, ať již sháníte klasické, nebo i atypické rozměry ložního povlečení kamkoliv – do ložnice neb…
Odkazy