verze pro tisk

Dřevěná ložnice či jídelna? Ano!

4. únor 2014

Dřevěný nábytek dokáže v místnosti navodit neobyčejně příjemnou atmosféru, která je velmi důležitá pro náš spokojený spánek i pohodové stolování. Nechte se inspirovat našimi tipy a vybavte jím svou ložnici nebo jídelnu!

Zdroj: sobnabytek.czZdroj: sobnabytek.cz

Jídelní set je základ

Základem každého jídelního koutu je bytelný stůl s komfortními židlemi. Stylový jídelní set může mít mnoho podob. Pokud postrádáte v místnosti dostatek světla, bílý borový nábytek Vám ji pomůže prosvětlit.

Komu se líbí rustikální styl, ale touží po tmavším odstínu, toho jistě upoutá krása ručně vyráběného nábytku z palisandrového dřeva zdobeného řemeslným kováním. Na www.sobnabytek.cz je široký sortiment dřevěného nábytku z masivu.

Kredence jídelnám sluší

K tomu, abychom si v klidu vychutnali jídlo, potřebujeme pocit bezpečí. Ten dokáže navodit masivní nábytek, jako jsou příborníky, komody nebo kredence, které sluší jídelnám i kuchyním.

Pro klidný spánek

A z jídelny rovnou do ložnice. Tedy do místnosti, jejímž je samozřejmě postel. Na dvojlůžku z borového dřeva se spí vskutku královsky. Pocit bezpečí umocní vysoké čelo.

Ještě vyšší čelo

Přejete si ještě vyšší čelo? Můžete ho mít. Na manželské posteli z palisandru je radost usínat. Za světla pak oceníte její netradiční vzhled.

Dřevěný nábytek může mít mnoho tváří. Jedno však mají všechny společné. Umění naplnit domov přátelskou pohodou. Více tipů pro příjemné bydlení najdete na www.utulnydum.cz.

Komerční sdělení

-der-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dřevěná stavba roku 2011 s KRONOSPANEM

Dřevěná stavba roku 2011 s KRONOSPANEM

Počet dřevostaveb rok od roku roste. Za zvyšujícím se zájmem stavebníků přitom stojí jak nárůst projektů tohoto typu staveb, stoupající počet zkušených realizačních firem i nové technologie, které umožní realizaci dřevostavby zjednodušit a zlevnit.

Ložnice nemusí sloužit jen ke spaní

Ložnice nemusí sloužit jen ke spaní

Ložnice už v mnoha domácnostech zdaleka není jen místem, kde se večer svalíme na postel, vyspíme se, ráno vstaneme a do večera do ložnice ani nepáchneme. Mnozí lidé si prostor ložnice zařizuje v moderním stylu tak, aby zde mohli trávit i volný čas, například tehdy, když chtějí mít klid od zbylé část…


Moderní záclony do ložnice: Trendy 2014

Moderní záclony do ložnice: Trendy 2014

Záclony a závěsy jsou praktickými doplňky zejména v ložnici. Ve chvíli, kdy byste je zde neměli, mohlo by vás po ránu nepříjemně otravovat vycházející sluníčko. Ti z vás, kteří pak spí po noční, by v místnosti měli příliš mnoho světla a spánek by pak nebyl tak kvalitní. Do ložnice lze zvolit téměř j…

Plastová okna jsou v mnohém lepší nežli dřevěná

Plastová okna jsou v mnohém lepší nežli dřevěná

Při výběru nových oken do domu je potřeba zvážit několik hledisek. Nejzásadnějším rozhodováním bude výběr materiálu, z něhož mají nová okna být. Pakliže nevlastníte dřevostavbu, u které se předpokládá, že využijete dřevěná okna, lze spíše doporučit moderní plastová okna, která mají oproti dřevěným m…
Odkazy