verze pro tisk

Dřevěné postele jsou pro kvalitní spánek přímo ideální

8. srpen 2011

Přírodní materiály se hodí opravdu do každého domu. Produkty ze dřeva jsou skvělé zejména do kuchyně či ložnice. Právě v ložnici najde dřevěný nábytek největší uplatnění a nutno říci, že je pro moderní bydlení dost možná i nejlepší volbou. Platí to hlavně pro postele.

foto: dreveny-nabytek.czfoto: dreveny-nabytek.cz

Přednosti dřevěných postelí a dřevěné nábytku obecně

Dřevěné postele mají oproti postelím z jiných materiálů ( kovu, lamina) daleko lepší vlastnosti. Pokud si pořídíme postele z masivu, máme jistotu, že budeme moci na takovéto posteli spát po mnoho let, aniž by došlo k jejímu poškození či poničení. Dřevěné postele, pokud jsou samozřejmě kvalitně vyrobeny, jsou totiž velmi odolné a vydrží spoustu roků.

Dalším důvodem, proč bychom při výběru postele měli dát přednost právě dřevěným postelím z masivu, je fakt, že tyto výrobky jsou zcela zdravotně nezávadné, neboť na rozdíl od jiných materiálů nevylučují žádné nežádoucí látky jako kupříkladu formaldehyd. Dřevěné postele jsou tak vhodné i pro jedince trpící alergiemi či podobnými zdravotními potížemi. A co víc, dřevěná postel je doporučována i pro děti.

V neposlední řadě je třeba také připomenout, že dřevěné postele dokáží byt a ložnici provonět. Spánek v kvalitní dřevěné posteli je tak příjemný a ničím nerušený.

Dřevěné postele české výroby mají vysokou kvalitu

Pokud si chcete pořídit dřevěné postele, pak zvolte třeba ty od českého výrobce UNIS-N. Tato firma produkuje kromě postelí také další dřevěný nábytek z masivu. Všechny výrobky mají vysoký podíl pečlivé ruční řemeslné práce, což nebývá až tak zvykem. Dřevěné postele od českého výrobce UNIS-N mají díky vysoké kvalitě zaručenu opravdu dlouhou životnost.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak vybrat matraci do postele pro zdravý a klidný spánek?

Jak vybrat matraci do postele pro zdravý a klidný spánek?

Abychom byli po ránu dostatečně odpočatí, je potřeba dostatečně kvalitní spánek. Každý ví, že dospělý člověk potřebuje denně alespoň pět hodin spánku, jinak jeho tělo nedostatečně regeneruje a dotyčný jedinec se pak během celého následujícího dne cítí ospalý a unavený. Pro kvalitní spánek však j…

Dřevěné podlahy: Výhody dřevěné podlahové krytiny

Dřevěné podlahy: Výhody dřevěné podlahové krytiny

Přírodní materiály jsou v poslední době opět velmi vyhledávané. Majitelé domácností na nich oceňují zejména to, že mají pěkný vzhled, zároveň se dobře udržují a mají dlouhou životnost. Dřevo je příjemným materiálem, z něhož se dá vyrobit nejen nábytek a různé doplňky do bytu, ale také kvalitní podla…


Dřevěná postel z masivu nabízí nejlepší podmínky pro spánek

Dřevěná postel z masivu nabízí nejlepší podmínky pro spánek

V současné době se dají v tuzemských obchodech pořídit postele s konstrukcemi z nejrůznějších materiálů. Obecně se dá říci, že nejlepší volbou k tomu, abyste každou noc mohli pohodlně spát, jsou dřevěné postele. Ovšem nutno dodat, že jen takové, které jsou vyrobeny z masivního dřeva.

Pohodlný spánek na matracích Dormeo

Pohodlný spánek na matracích Dormeo

Není nad to, když se člověk, který přijde večer domů unavený z práce, může vyspat v pohodlné posteli. Kvalitní spánek nám dokáže dodat energii pro následující den. Člověk by měl spát alespoň pět hodin denně, jsou však tací z nás, kteří potřebují spát i osm hodin. A představa, že spíme v posteli, v n…
Odkazy