verze pro tisk

Garážová vrata v kvalitním provedení

23. květen 2012

Mít vlastní garáž představuje ohromnou výhodu. V momentě, kdy máme garáž přímo v domě či v na pozemku před ním, nemusíme parkovat na veřejném prostranství. Náš automobil je tak mnohem více chráněn před krádeží a vandaly, kteří si často právě zaparkovaná auta berou „do parády“.

foto: univers.czfoto: univers.cz

Zabezpečení vstupu do garáže

Abychom však vozidlo mohli do garáže bez problémů umístit, je potřeba mít prostor dobře zabezpečený. Velmi podstatná jsou v tomto ohledu garážová vrata. Ta slouží k uzavření vstupního prostoru garáže.

Moderní garážová vrata se vyrábějí v různých provedeních. Majitelé garáží si tak mohou sami zvolit, zda si pořídí sekční garážová vrata, která se otevírají pod strop garáže, nebo upřednostní rolovací, posuvná či výklopná vrata. Ať už zvolíme jakýkoliv typ, je vždy potřeba, aby garážová vrata dobře těsnila a zároveň se dala snadno ovládat.

Garážová vrata od Univers

Garážová vrata prodává v České republice krom jiných také společnost Univers. Tato firma, která má dlouholetou tradici a dostatek zkušeností, nabízí zákazníkům garážová vrata značky DoorHan. Tato vrata se vyznačují moderním designem, hodí se prakticky pro všechny typy a velikosti garáží. Jejich předností je například to, že mají velmi kvalitní konstrukci. Mezi ocelovými plechy, které tvoří kostru vrat, je umístěna polyesterová pěna, která vratům dodává optimální tepelně izolační vlastnosti. Garážová vrata DoorHan od firmy Univers jsou tak vhodná i pro garáže, které jsou vyhřívané. Díky nim z garáže neuniká teplo a nedochází tak ke zbytečným tepelným ztrátám z vnitřního prostoru.

Dálkové ovládání

Pakliže zvolíte garážová vrata DoorHan od společnosti Univers, pak máte jistot, že vás automobil či další věci budou v garáži v naprostém bezpečí. Vrata se dají otevírat manuálně, běžně se však dodávají i s dálkovým ovládáním, které velmi usnadní přístup do garáže. Při vjezdu či výjezdu z garáže tak nemusíte opouštět svůj vůz, což je velmi praktické zejména v době, kdy je venku nevlídné počasí.

Garážová vrata značky DoorHan, které prodává firma Univers, jsou vyráběna přímo v České republice, a to na jedné z nejmodernějších linek. Vrata jsou dodávána přímo na míru zákazníkům, kteří si mohou zvolit nejen rozměry, ale také například barevné provedení.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Automatická garážová vrata: Vybíráme správný typ

Automatická garážová vrata: Vybíráme správný typ

Součástí prakticky každého rodinného domu je i garáž. K tomu, aby náš vůz byl dobře chráněn před případným útokem vandalů či před krádeží, je potřeba si pořídit kvalitní garážová vrata. Dnes se až na malé výjimky vyrábějí automatická garážová vrata, která lze ovládat pomocí klasických tlačítek, pod…

Vybíráme garážová vrata

Vybíráme garážová vrata

Prakticky každý dům má svoji garáž. Majitelé domů, kteří do garáže každý večer staví svůj automobil, chtějí, aby jejich vůz byl co nejlépe chráněn proti případnému odcizení či poškození. Garáž by tak měla mít dostatečně kvalitní garážová vrata, která zamezí přístupu cizím osobám a zároveň dostatečně…


Pořizujeme si garážová vrata

Pořizujeme si garážová vrata

Plánujete-li, že součástí Vašeho domu bude také garáž, kde budete moci zaparkovat svůj automobil, motorku, případně zde třeba shromažďovat věci, které potřebujete k udržování zahrady či domu, pak určitě narazíte na problém, jaká zvolit garážová vrata.

Garážová vrata s řetězovým stropním pohonem

Garážová vrata s řetězovým stropním pohonem

Vlastní garáž v domě či v jeho přímé blízkosti má svoje velké výhody. Majitelé ji ocení zejména v tomto období, kdy venku panují kruté mrazy. Zatímco lidé, kteří parkují na veřejném prostranství před domem, musejí ráno doslova odsekávat námrazu z vozu a mají často i problémy s nastartováním automobi…
Odkazy