verze pro tisk

Garážové systémy na míru a za příznivou cenu

3. leden 2016

Pokud je součástí vašeho pozemku či přímo rodinného domu garáž, rozhodně investujte do kvalitního zabezpečení. Základem jsou přitom kvalitní garážová vrata. Přímo na míru je vyrábí už i několik tuzemských společností.

Zdroj: 3mont.czZdroj: 3mont.cz

Produkty značek Toors a Hörmann

Firma 3MONT CONSTRUCTION s.r.o., garážová vrata Praha, je předním dodavatelem značkových vrat od firem Toors a Hörmann. Prvně jmenovaná firma je ryze česká, na našem trhu působí už více než 15 let. Ve svém sídle v Novém Bydžově se specializuje zejména na sekční typy vrat, produkuje však také klasické dvoukřídlé varianty, které se hodí zejména pro větší garáže. Její produkty jsou nadstandardní, a to i díky používaným komponentům, které firma dováží z osvědčených německých továren.

3MONT CONSTRUCTION s.r.o. dodává na trh i produkty značky Hörmann. V tomto případě se jedná o německou společnost, která má ještě bohatší historii. V současnosti se její produkty vyvážejí téměř do celé Evropy. Obliba vrat od tohoto výrobce spočívá nejen v jejich vysoké kvalitě a dlouhé životnosti, ale také v příznivé ceně. Vynikají i zajímavým designem, který rozhodně obohatí vzhled vašeho domu či pozemku.

Montáž po celé ČR, a to i o víkendech

Firma 3MONT CONSTRUCTION s.r.o. Působí takřka v celé České republice. Ať už jako zákazník hledáte garážová vrata Praha či třeba garážová vrata Pardubice, firma vás zcela jistě uspokojí. Provádí kompletní montáž garážových systému výše uvedených značek, a to 7 dní v týdnu. Pokud se tak rozhodnete pořídit si nová garážová vrata, stačí si říci, v jakém termínu se vám instalace bude hodit nejvíce. Firma pak v daný termín přijede k vám domů a za pár hodin už máte garáž opatřenou novými a kvalitními vraty.

Všechny produkty se vyrábějí na míru dle přání každého zákazníka. Sami si tak zvolíte, jaký typ vrat pro vás bude nejvhodnější, případně i jaké mají mít specifické vlastnosti a design. Vybrat si můžete jak nejpopulárnější sekční vrata, tak i rolovací a výklopná. Firma kromě dodávky a montáže zajišťuje rovněž i servis.

-cop-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Garážové dveře: automatické nebo ruční?

Garážové dveře: automatické nebo ruční?

Vybíráme-li garážové dveře, které budou chránit vstup do naší garáže a zabrání tak vstupu cizích osob, které by mohly odcizit vozidlo, motocykl či další cenné předměty v místnosti, je potřeba si rozmyslet, jaký způsob jejich ovládání zvolíme. Firmy, které vyrábějí garážové dveře, je totiž nabízejí s…

Proč se vyplatí investovat do matrace na míru

Proč se vyplatí investovat do matrace na míru

Přemýšlíte o tom, proč vás neustále bolí záda, krk nebo hlava? Odpověď může být zcela prostá - používáte špatnou postel, respektive nevhodnou matraci. Právě nekvalitní matrace, která nedokáže tělu být při spánku dobrou oporou, je příčinou mnoha zdravotních komplikací. Lidé, kteří si naopak pořídí kv…


Na míru lze vyrobit i saunu do vašeho domu

Na míru lze vyrobit i saunu do vašeho domu

Pobyt v sauně vás prohřeje od hlavy až k patě, uvolní dýchací cesty, zklidní srdce, prokrví končetiny. Pozitivních důsledků saunování je opravdu mnoho, a tak není divu, že se sauna stává stále běžnější součástí domácnosti.

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Při kompletní rekonstrukci koupelny vás čeká nákup a instalace mnoha prvků. Pakliže počítáte s tím, že se ve vaší nové koupelně objeví skleněné a kovové prvky, pořídíte je u slovenského výrobce, společnosti KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o.
Odkazy