verze pro tisk

Investice do venkovních rolet se vyplatí po celý rok

8. duben 2016

Součástí exteriéru rodinného domu mohou být také venkovní rolety. Jde o prvek, který má kromě estetické funkce mnoho dalších pozitiv, díky nimž se do něj vyplatí investovat. A to klidně i v zimě, kdy vás tolik netrápí sluneční paprsky.

Zdroj: 3mont.czZdroj: 3mont.cz

V létě chrání před dotěrným sluníčkem

Venkovní rolety mají především stínit před slunečními paprsky. To je hlavní důvod, proč si je pořídit. Pokud jsou kvalitně provedené, dokážou skutečně zabránit proniknutí paprsků dovnitř domu. To oceníte zejména v letních vedrech, kdy by vám jinak celý den svítilo sluníčko skrz okna do pokojů. V domech, které nemají kvalitní stínění, se často v létě kvůli vysoké teplotě nedá přežít. Aby se pokojová teplota snížila, je pak nutné používat klimatizaci, jejíž napájení se ale notně prodraží.

V zimě snižují energetické ztráty domu

Pádným důvodem, proč si pořídit venkovní rolety, je snížení energetické náročnosti budovy. Dobře provedené rolety totiž poslouží i jako izolační prvek. Právě z tohoto důvodu se hodí i v zimě. Stačí je stáhnout a rázem z domu uniká méně tepla.

Po celý rok chrání před hlukem z ulice

V neposlední řadě lze zmínit také fakt, že venkovní rolety přispívají ke snížení průchodnosti hluku dovnitř domu. Bydlíte-li u rušné silnice, pomohou vám rolety odstínit hluk zvenčí a doma pak budete mít mnohem větší klid.

Špičkové venkovní rolety dodá 3 Mont

Kvalitní předokenní rolety pořídíte u české společnosti 3 Mont, která má s prodejem a montáží produktů tohoto typu dlouholeté zkušenosti. Ráda vám připraví řešení na míru tak, abyste s novými roletami u oken vašeho domu byli dlouho a maximálně spokojeni. Kvalita rolet spočívá zejména ve špičkových materiálech, z nichž se vyrábějí. Díky tomu vydrží řadu let bez nutnosti oprav či výměny. Sami si můžete vybrat design, ovládání a případně i různé doplňky, které vám usnadní manipulaci s roletami a zároveň přispějí k zatraktivnění vzhledu vaší domácnosti.

Komerční sdělení

-cop-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Stínící zařízení: Vnější varianty rolet a žaluzií jsou praktickým řešením

Stínící zařízení: Vnější varianty rolet a žaluzií jsou praktickým řešením

Kromě klasických vnitřních žaluzií a rolet, které se instalují v interiéru bytu, můžete zvolit také řešení, kdy použijete venkovní rolety a vnější žaluzie. Tyto venkovní systému jsou v lecčems daleko praktičtější.

Investice do luxusních bytů

Investice do luxusních bytů

Koupě nemovitostí je zajímavou investicí. Nejenže tím máme možnost získat vlastní bydlení a nemusíme se tak v budoucnu zatěžovat platbami nájmů, ale jedná se zároveň o investici, která se v porovnání s mnoha jinými způsoby investování peněz vyplatí.


Venkovní schodiště před dům: Na co nezapomenout při realizaci venkovních schodů

Venkovní schodiště před dům: Na co nezapomenout při realizaci venkovních schodů

Některé rodinné domy mají vstup do objektu vyřešen tak, že jsou dveře nad úrovní země. Aby byl přístup k nim pohodlný a člověk se nemusel při každém příchodu škrábat několik desítek centimetrů na vstupní práh, je samozřejmě potřeba u dveří postavit schodiště. Pakliže i vy počítáte s výstavbou venkov…

Koupě bytu patří mezi nejlepší investice

Koupě bytu patří mezi nejlepší investice

Každý, kdo je schopen vydělat více peněz, než utratí, by měl přemýšlet o tom, jak svoje finance zhodnotit tak, aby pouze neležely ladem na bankovním účtu a neztrácely tak postupně svoji hodnotu. V současné době existuje mnoho možností, kam investovat finance. Za velmi výhodnou je považována investic…
Odkazy