verze pro tisk

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století?

10. červen 2016

Trendy v oblasti bydlení se prakticky každým rokem mění. Inovativní prvky můžete využít například i při zařizování nové moderní kuchyně. V tomto článku se dozvíte, jaké jsou v současné době nejoblíbenější tvary kuchyňských linek.

Zdroj: simcak.netZdroj: simcak.net

Klasika pro malé panelákové kuchyně

V případě, že se chystáte do rekonstrukce panelákové kuchyně, máte poměrně omezené možnosti. Vzhledem k tomu, že v bytech v panelových domech nejsou kuchyně příliš velké, je i dnes stále nejoblíbenější variantou tvar kuchyňské linky ve tvaru písmene I, tedy podélný. Nejde o žádnou revoluci či novinku. Jde především o funkčnost. Důležité je, abyste si pohlídali správné rozvržení zón, aby měla kuchyně potřebnou ergonomii.

Velký prostor umožňuje rozšíření kuchyňské linky

Trendy v oblasti zařizování kuchyní ukazují, že se stále více majitelům zamlouvá prostorná a členitější kuchyňská linka. Pokud máte v místnosti dostatek prostoru, nebojte se nechat si udělat linku na míru, například ve tvaru písmene U. Mezi jednotlivými částmi linky však vždy musí zůstat dostatek místa pro pohyb, a to minimálně kolem 1,5 metru.

Stále více domácností má kuchyni spojenou s obývacím pokojem či jídelnou. Aby se prostor pro vaření opticky oddělil od zbylé části místnosti, je užitečné zde udělat například barové posezení. Velmi příjemně pak v samotné kuchyni působí i vnitřní „ostrůvek“, který může posloužit jako další odkládací či pracovní plocha.

Nechte si udělat kuchyni na míru!

Při realizaci kuchyně je dobré se obrátit na firmu, která vám ji vytvoří na míru. Zaměří prostor a ve spolupráci s vámi vybere nejvhodnější materiály. Výsledek je vždy lepší nežli v případě, kdy jdete pořizovat sériově vyrobenou kuchyňskou linku.

Nábytek na míru vyrábí a dodává například známá tuzemská firma Šimčák. Už mnoho let realizuje kuchyně Ostrava, kuchyně Olomouc či kuchyně Brno, své služby však nabízí zákazníkům prakticky po celé České republice. Ukázky jejích realizací najdete na webových stránkách firmy.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Vzhled kuchyní v domácnostech prošel, podobně jako v případě dalších místností, během posledních dvaceti let velkou proměnou. Jak tedy dnes vypadají moderní kuchyně v českých bytech a rodinných domech a jaké jsou trendy?

Keramické nože a pánve - moderní produkty do Vaší kuchyně

Keramické nože a pánve - moderní produkty do Vaší kuchyně

I v kuchyni je dobré mít k dispozici kvalitní nádobí a pomůcky, díky nimž bude příprava jídel mnohem rychlejší a jednoduší a navíc námi zhotovené jídlo také chutnější a zdravější. Keramické nože a pánve Ceramex do moderní kuchyně zcela jistě patří, a to z mnoha důvodů.


Jak může vypadat vaše nová koupelna

Jak může vypadat vaše nová koupelna

Uvažujete o tom, že byste zrekonstruovali koupelnu ve vaší domácnosti, ale nechcete si s tím dělat moc velké starosti? Pak jsou tu právě pro vás SIKO KOUPELNY. Tato firma realizuje koupelny na klíč, tedy přímo dle vašich představ a požadavků.

Pomoc s realizací nové kuchyně

Pomoc s realizací nové kuchyně

Žádný moderní dům se neobejde bez kvalitní kuchyně. Ať už doma vaříte často, nebo si v kuchyni spíše jen připravujete rychlá jídla, jistě dobře víte, že vaření a příprava pokrmů dost dobře nejde, pakliže je kuchyně špatně dimenzovaná a chybí zde základní výbava.
Odkazy