verze pro tisk

Jak může vypadat vaše nová koupelna

18. červenec 2013

Uvažujete o tom, že byste zrekonstruovali koupelnu ve vaší domácnosti, ale nechcete si s tím dělat moc velké starosti? Pak jsou tu právě pro vás SIKO KOUPELNY. Tato firma realizuje koupelny na klíč, tedy přímo dle vašich představ a požadavků.

foto: rekonstrukce.siko-koupelny.czfoto: rekonstrukce.siko-koupelny.cz

SIKO zařídí vše za vás

Rekonstrukce koupelny bez starostí? To je hlavní krédo společnosti SIKO KOUPELNY. Ta totiž realizuje koupelny přesně na míru. Dokáže přitom zařídit úplně vše. Vám jen stačí vyplnit online formulář, na základě něhož k vám přijedou odborníci z firmy, zaměří prostor koupelny, vytvoří 3D grafický návrh a navrhnou cenu. Jestliže s ní budete spokojeni, rekonstrukce koupelny může ihned začít.

 

SIKO koupelnySIKO koupelny
Zdroj: rekonstrukce.siko-koupelny.cz

 

V závislosti na velikosti prostoru a vašich podmínkách pak proběhne v řádech několika dnů, maximální doba rekonstrukce se obvykle pohybuje kolem 10 dní.

O tom, jak krásně a moderně může vypadat vaše nová koupelna na klíč, se můžete přesvědčit z těchto obrázků i přímo v galerii, která se nachází na webových stránkách SIKO KOUPELNY.

Výhody přináší členství v Zákaznickém klubu SIKO

Abyste za realizaci koupelny na klíč ušetřili, staňte se registrovaným členem v rámci Zákaznického klubu SIKO. Registrace můžete provést zde. A co tímto členstvím získáte? V rámci klubu budete moci využít speciální slevové akce nebo také prodloužené záruční lhůty, takže rozhodně neproděláte.

 

SIKO koupelnySIKO koupelny
Zdroj: rekonstrukce.siko-koupelny.cz

 

SIKO KOUPELNY vám nabízejí realizaci koupelny na klíč bez starostí a útrap. Vaše nová koupelna bude hotova rychle a bezbolestně, navíc za příznivou cenu. Využijte této jedinečné nabídky.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Venkovní pergoly: 6 tipů, jak může pergola vypadat

Venkovní pergoly: 6 tipů, jak může pergola vypadat

Pergola je zajímavým doplňkem k terase či zahradě restaurací, stále častěji se však využívá také u rodinných domů.

I bazarový nábytek do kanceláře může vypadat jako nový

I bazarový nábytek do kanceláře může vypadat jako nový

Pořídit si levný nábytek z bazaru, který najde využití v kanceláři či doma, mnozí z vás jistě považují za něco nepřijatelného. Nejspíše totiž máte dojem, že takovýto nábytek nemůže být kvalitní. Z omylu vás ale vyvede pohled na nabídku společnosti Officeoutlet. Ta nabízí kvalitní použitý kancelářský…


Nová výstavba bytů v centru Ostravy

Nová výstavba bytů v centru Ostravy

Mladí lidé, kteří plánují založit rodinu a hledají nové bydlení, ale i starší generace, které již stávající bydlení ne zcela vyhovuje, si nyní mohou pořídit nové byty Ostrava. Byty na prodej v Ostravě je možné si již nyní zajistit v areálu Nová Karolina.

TZ: Nová kolekce Ikea - Stockholm

Design v každém detailu a ty nejlepší materiály použité zvenku i uvnitř produktů zajišťují maximální pohodlí. S kolekcí STOCKHOLM může IKEA směle konkurovat exkluzivním designovým obchodům kvalitou i cenou.
Odkazy