verze pro tisk

Jaké bezpečnostní prvky nám pomohou ochránit majetek

10. listopad 2012

Pakliže si ceníte svého majetku, který se nachází v domácnosti a chcete jej uchránit před zloději, pak rozhodně neváhejte investovat do kvalitních bezpečnostních prvků. Použít lze například alarmy, které dokáží rozeznat přítomnost cizí osoby. V momentě, kdy opouštíte svůj domov, alarm se automaticky spustí a reaguje na každý pohyb v domě či na neoprávněný vstup do domácnosti.

foto: next.czfoto: next.cz

Mnozí majitelé podceňují význam bezpečnostních prvků k ochraně nemovitosti

Kromě alarmů, které patří mezi moderní bezpečnostní prvky, však nezapomeňme ani na to nejdůležitější- kvalitní vchodové dveře. Právě skrz ně se totiž většina zlodějů do domácností dostává. Je až ohromující, jak jsou majitelé rodinných domů a bytů v tomto ohledu neopatrní, neboť si myslí, že jim domácnost ochrání jednoduché dveře s klasickým zámkem. Takovéto dveře však rozhodně nestačí, zlodějům jejich otevření obvykle trvá jen několik vteřin a poté již mají vstup do vaší domácnosti zcela volný.

Základní charakteristika bezpečnostních a protipožárních dveří

Především z důvodu ochrany majetku je vhodné si pořídit speciální bezpečnostní dveře ( 3. či 4. třídy). Tyto dveře jsou navrženy tak, aby se skrz ně nešlo dostat. Nehrozí u nich snadné vykopnutí, vysazení či vylomení zámků. Bezpečnostní dveře jsou konstruovány tak, aby se skrz ně do domácnosti dostal opravdu jen majitel domu, respektive osoby, které mají k dveřím klíče. Pro větší bezpečnost si lze pořídit také protipožární dveře, které jsou vyráběny z materiálů, jež dobře odolávají vysokým teplotám a žáru.

Bezpečnostní prvky od NEXT

Protipožární a bezpečnostní dveře nabízí zákazníkům společnost NEXT. Tato firma s dlouholetou tradicí se specializuje na bezpečnostní prvky, které lze využít k zabezpečení všech objektů- rodinných domů, bytů, chat, chalup i komerčních prostor. NEXT kromě bezpečnostních a protipožárních dveří poskytuje také alarmy do domu, které zvýší bezpečnost osob a pomohou ochránit majetek, který se nachází uvnitř i vně nemovitosti.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Bezpečnostní prvky pro dům a zahradu

Bezpečnostní prvky pro dům a zahradu

Pro zabezpečení domu a přilehlého pozemku je vhodné použít různé bezpečnostní prvky. Ty mohou zároveň zvýšit komfort bydlení. V následujícím článku si představíme některé z nich.

Bezpečnostní vchodové dveře pomáhají chránit váš majetek

Bezpečnostní vchodové dveře pomáhají chránit váš majetek

Z hlediska ochrany majetku, který se nachází v domě, jsou velmi důležité bezpečnostní vchodové dveře. Pakliže vstupu do domu zabraňují nekvalitní dveře, je více než pravděpodobné, že v případě návštěvy si zloději budou razit cestu právě skrz ně. Zkušení zloději se přes obyčejné vchodové dveře, které…


Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře jsou jen jedním z prvků, který může ochránit Váš majetek. Patří však mezi nejdůležitější. Bez kvalitních vchodových dveří se může lehce stát, že přijdete domů a při pohledu na vykradený byt Vám zbudou oči pro pláč. Neváhejte a co nejdříve si pořiďte kvalitní bezpečnostní dveře.

Nemáte čas na stěhování? V Brně vám pomohou Stěhovací služby

Nemáte čas na stěhování? V Brně vám pomohou Stěhovací služby

Stěhujete-li nějaký nábytek po Brně, případně rovnou přesunujete kompletní vybavení vaší domácnosti do nového bytu, pak vás dozajista čeká spousta starostí. S organizací a samotným stěhováním si ušetříte spoustu práce, pokud si na pomoc přizvete firmu Stěhovací služby Brno.
Odkazy