verze pro tisk

Jakým vybavením zmodernizovat koupelnu?

10. červen 2011

Koupelna je místem, kde trávíme zejména každé ráno mnoho času. Není to jen místnost sloužící k hygieně, ale také k relaxaci a odpočinku. Přestože patří obvykle koupelna k nejmenším místnostem v domácnosti, jejímu vzhledu přikládáme velkou důležitost. Ne každý však má možnost si koupelnu kompletně zrekonstruovat podle svých představ. Dnes ale díky modernímu vybavení můžete z koupelny udělat příjemný kout, a nemusí vás to ani stát mnoho peněz. Co by v ní tedy nemělo chybět?

Jakým vybavením zmodernizovat koupelnu?Jakým vybavením zmodernizovat koupelnu?

Podlahové topení

Kdo by měl rád tu situaci, kdy z rozehřáté vany nebo sprchy šlápnete na ledovou podlahu. Tomu však může být konec. Pořiďte si podlahové topení. S jeho výběrem a instalací vám pomohou instalatéři v jakémkoli koupelnovém studiu. Sami si můžete navolit, na kolik stupňů se má podlaha ohřát, a také kdy se má samo zapnout i vypnout. Podlahové topení je zkrátka užitečným pomocníkem, který užijete v bytě i rodinném domku.

Vana se sprchovým koutem

Dohadujete se doma, jestli si do koupelny pořídíte vanu nebo sprchový kout? A co mít obojí? Že na to nemáte dost prostoru? Nevadí. Vanu se sprchovým koutem koupíte v mnoha kuchyňských studiích. Pak už si každý z rodiny může dopřávat tu relaxaci, po které touží. Odpadne vám navíc kupování koupelnového závěsu, abyste při sprchování nerozlili vodu po celé koupelně.

Žebříkové topení

Nejen podlahové topení si získává na oblibě. Topné žebříky už několik let vedou. Nemusíte řešit, kam po koupeli umístíte mokrý ručník. Navíc vám v koupelně vytvoří příjemné teplo. Koupelny Praha například nabízí mnoho druhů žebříkového topení, které se liší materiálem, barvou, velikostí apod. Dnes jejich cena začíná na tisíci koruně. Ani instalace žebříku není náročná, pokud si nebudete vědět rady, v jakémkoli koupelnovém studiu vám rádi pomohou.

Koupelnové samolepky

Pokud nemáte možnost koupelnu nijak rekonstruovat, nebo vám v ní prostě jen něco chybí, zaměřte se na doplňky. Na trhu je dnes nepřeberné množství moderních koupelnových doplňků. Posledním hitem jsou vodě odolné samolepky, které umístíte kamkoli na obklady. Můžete je podle libosti měnit, podle své nálady. K dostání jsou v různých velikostech i provedení. Koupelnu můžete ozvláštnit barevnými geometrickými tvary, ale i například květinami atd.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Blíží se chvíle, kdy už konečně přistoupíte k rekonstrukci vašeho bytu? Pak vás možná bude zajímat, jak celá akce probíhá, pokud si na tuto činnost pozvete odbornou firmu.

TZ: Nastává ideální čas pro koupi venkovního bazénu

TZ: Nastává ideální čas pro koupi venkovního bazénu

Léto se nezadržitelně blíží. Jak si s rodinou užít dny plné slunce a odpočinku, když dovolená je tak krátká? Ideálním řešením je dostatečně velký bazén na vlastní zahradě, který umožní relaxovat i plavat podle libosti. Pokud chcete být na léto včas připraveni, měli byste s úvahami o jeho pořízení za…


Technické zařízení budov: Jaké projekty spadají pod tento pojem?

Technické zařízení budov: Jaké projekty spadají pod tento pojem?

Technické zařízení budovy je nezbytné k tomu, aby mohl objekt naplňovat svůj účel. To znamená, že díky němu může sloužit k bydlení, v případě komerčních a technických budov pak k jinému účelu. Důležitá je již prvotní projektová dokumentace, jejíž součástí bude nastínění toho, která technická zařízen…

Prodej topenářské techniky a vybavení do koupelen

Rekonstrukce bytu je vždy nákladnou záležitostí. Pakliže například rekonstruujeme koupelnu, měli bychom si zvolit kvalitní firmu, která provede veškeré práce kvalitně a za přijatelnou cenu.
Odkazy