verze pro tisk

Koupelny Šumperk: Kvalitní italské obklady a dlažby

16. leden 2013

Jednou z velmi důležitých a potřebných součástí každé domácnosti je koupelna. Tato místnost nám slouží ke každodenní hygieně. Chtělo by se říci, že prostor koupelny stačí zařídit čistě účelně tak, abychom se v ní mohli snadno umýt, vyprat si v pračce atd. Je však smutné, pokud zcela rezignujeme na vzhled koupelny. I této místnosti je dobré věnovat trochu péče. V současné době je možné prostor koupelny zařídit v mnoha stylech. Velmi oblíbené jsou koupelny v italském stylu, tedy takové, v nichž jsou využity kvalitní italské obklady a dlažby. Velmi pěkné dlažby a obklady do koupelen nabízí společnost Cerámica Viviente, koupelny Šumperk.

foto: ceramicaviviente.czfoto: ceramicaviviente.cz

Italské obklady a dlažby rozzáří každou koupelnu

Koupelny v italském stylu znamenají nejen pohodlí a maximální komfort, ale také luxus. Při jejich realizaci se používají pouze ty nejkvalitnější materiály. Italské obklady a dlažby od společnosti Cerámica Viviente, koupelny Šumperk navíc již na první pohled zaujmou nádherným zpracováním, dokáží doslova rozzářit prostor koupelny, a to díky svému lesku i radostným barvám. Koupelna v italském stylu tak působí dynamicky, svěže a útulně.

Podívejte se na fotogalerii italských koupelen

O tom, jak krásně může vypadat vaše nová koupelna, kde budou použity kvalitní italské obklady a dlažby, se ostatně můžete přesvědčit sami, a to díky fotogalerii, v níž společnost Cerámica Viviente, koupelny Šumperk představuje některé dosud zrealizované koupelny. Obklady a dlažby v italském stylu vyrábí Cerámica Viviente, koupelny Šumperk ze špičkových materiálů. Díky tomu vám nově zařízená koupelna bude sloužit po mnoho následujících let, přičemž budete hrdí na její moderní vzhled.

Více informací: www.ceramicaviviente.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Proč jsou dlažby a obklady tolik oblíbenými materiály v kuchyních a koupelnách

Proč jsou dlažby a obklady tolik oblíbenými materiály v kuchyních a koupelnách

Vhodnými materiály do kuchyně či koupelny, které dotvářejí jejich pěkný vzhled, jsou tradičně obklady a dlažby. Je několik důvodů, proč právě v kuchyni či koupelně použít dlažby a obklady. V následujícím článku se o nich dozvíte.

Obklady- ideální materiál pro kuchyně a koupelny

Obklady- ideální materiál pro kuchyně a koupelny

Na stěny v místnostech, kde je zvýšená vlhkost, nebo kde může dojít ke znečištění, je dobré využít jako materiál obklady. Jejich předností je, že se dají snadno čistit, přitom si po dlouhá léta udržují neustále původní barvu a celkový vzhled. Díky tomu se tak dají využít obklady do kuchyně, koupelny…


Podlahy Plzeň i obklady do koupelny

Podlahy Plzeň i obklady do koupelny

Plánujete rekonstrukci domácnosti a rádi byste si pořídili kvalitní a přitom elegantní obklady do koupelny? Internetové studio Keramika Soukup Vám splní představu o kouzelné koupelně.

TZ: S venkovní dlažbou a obklady se dají dělat zázraky

TZ: S venkovní dlažbou a obklady se dají dělat zázraky

Teplé počasí láká nejen k venkovnímu posezení, ale také vyhání kutily k práci. Kolem domů, chat a chalup je po zimě hodně co dělat a čas od času je potřeba i větší renovace. Zejména když nás na jaře nemile překvapí poničená fasáda nebo poškozené podlahy na terasách. Pro opravu a zároveň oživení exte…
Odkazy