verze pro tisk

Křišťálový lustr nádherně vyšperkuje váš interiér

17. říjen 2015

Můžeme se vzhlídnout v moderních minimalistických lampách, ale křišťálový lustr má své nenapodobitelné kouzlo, o tom nelze vůbec diskutovat. Velký křišťálový lustr v moderním designu nábytku může působit mnohem krásněji, než když se necháme zlákat trendy svítidly, které mají naši známí, či sousedé.

Křišťálový lustr nádherně vyšperkuje váš interiérKřišťálový lustr nádherně vyšperkuje váš interiér

Neměli bychom dát na rady našich známých, ale raději se poradit s odborníkem a říct mu, jakou představu máme. On nám určitě pomůže s výběrem tak, aby upřednostnil i naše touhy a představy. Pokud je pro vás toto téma aktuální, tak zajisté vaše sny a přání splní špičkový internetový obchod uni-svitidla.cz. Ohromný výběr zboží – nemusíte se bát tohoto prodejce oslovit.

Efektní stojanová lampa našla své místo v ložnici

Stojanová lampa v ložnici stojí, ale nyní je třeba vyřešit, jakou žárovku do ní umístíme a která se do ní bude hodit. I o tom je dobré poradit se při nákupu. Úsporné žárovky jsou totiž o něco větší, než klasické a nemusí se nám hodit do každého typu svítidla.

Kromě toho bychom se neměli řídit pouze cenou, ale i tím kde bude žárovka svítit. V místnosti kde zapalujeme světlo často, třeba zvolit jiný typ žárovky, jak v místnosti, kde zapálíme světlo pár krát za den. S výběrem žárovky by nám měl poradit každý prodavač. Stále více v našich domácnostech přibývají i LED svítidla. Je to světlo, které nám vydává dioda. Jejich výhodou je zejména dlouhá životnost a nízká spotřeba a jsou tedy přímo ideální do prostor, kde se svítí často a dlouho.

Stojací lampy do obýváku tvoří součást komfortního bydlení

V dnešní době je k nezaplacení předem si vypočítat spotřebu, jakou naše svítidla příkladně i stojací lampy do obýváku budou mít, nezůstaneme tak nepříjemně zaskočeni. Zkušený prodejci nám poradí tak, abychom měli krásné svítidla a nemuseli mít vysoké faktury za elektřinu. Velmi důležité je, abychom se nenechali zlákat na moderní svítidla, které nám někteří obchodníci nabízejí zejména z důvodu, jaké jsou módní a in.

Komerční sdělení

-vav-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak oživit váš interiér? Stylovými koberci

Mnozí mohou pokládat koberce za přežitek let minulých, nicméně moderní modely nemusí být notně nataženy do všech místností od rohu do rohu. Vyzkoušejte váš interiér oživit kusovými koberci dle vašeho vkusu a umístit je tak, aby designově doplňovaly vzhled pokoje a zároveň byly plně funkční.

TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

Mnoho z vás nemá odvahu pouštět se do nejrůznějších přestaveb a úprav svých interiérů a nechává tuto činnost raději specializovaným firmám. Zkusili jste ale systém suché výstavby? Příčky či podhledy si lze namontovat svépomocí snadno a rychle a zvládne to opravdu téměř každý. Zvelebte si své podkrov…


Interiéry bytů: Nezapomeňte na dekorace

Interiéry bytů: Nezapomeňte na dekorace

Máte pocit, že interiéru vašeho bytu stále chybí něco k dokonalosti a marně pátráte, čím by to asi tak mohlo být způsobeno. Pak vězte, že moderní interiér bytu není jen o samotném nábytku a jeho rozložení, ale také o nejrůznějších dekoracích a doplňcích. Právě ty dotvářejí celkovou atmosféru domova.

Římské rolety: Do kuchyně, ložnice i obývacího pokoje

Římské rolety: Do kuchyně, ložnice i obývacího pokoje

Chystáte se zútulnit interiér vaší domácnosti a hledáte nějaké originální řešení? Pak zvolte dekorační prvek v podobě římských rolet. Ty lze pořídit v mnoha barevných variantách a z různých druhů látek.
Odkazy