verze pro tisk

Luxusní byty v nově vzniklé čtvrti DOCK v Praze

22. září 2011

Podle posledních zpráv se výstavba novostaveb v České republice zpomalila. To však neplatí pro Prahu, zde neustále vznikají nové domy, v nichž jsou k dispozici nadstandardní byty.

Luxusní byty v nově vzniklé čtvrti DOCK v PrazeLuxusní byty v nově vzniklé čtvrti DOCK v Praze

Jedním z příkladů jsou luxusní byty Praha, které vznikají v nové čtvrti DOCK. Tato lokalita je umístěna podél dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Severní část čtvrtě je pak ohraničena Thomayerovými sady.

Luxusní bydlení v příjemném a zdravém prostředí

A na co se mohou noví majitelé bytů v těchto novostavbách těšit? Především na luxusní bydlení, které splňuje všechny podmínky pro hodnotné stavby. K dispozici je zde velká občanská vybavenost v okolí rezidencí, krásné výhledy a také zdravé životní prostředí, což dnes nebývá zcela zvykem. V této městské části sídlí i pražská ZOO a několik přírodních památek, takže se dá při volných chvílích snadno vyrazit na procházky s dětmi či partnerem.

Nadstandardní novostavby v nové čtvrti DOCK

Luxusní byty Praha v nově vznikající čtvrti DOCK se vyznačují velmi kvalitním architektonickým provedením. Provedení bytů je moderní a splňuje veškeré představy o nadstandardním bydlení. Součástí bytů jsou kvalitně provedené dřevěné podlahy, keramické dlažby v koupelnách a štukové omítky či eurookna.

Jak je vidět, i přes útlum ve stavebnictví je z čeho si vybírat. Výstavba novostaveb ve čtvrti DOCK dává tušit, že to se současnou situací na trhu s nemovitostmi není zas až tak zlé.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nové byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej

Nové byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej

Nemovitosti se poměrně dobře prodávají, byť prakticky každý den v televizi slýcháme, že je ekonomická krize a lidé nemají peníze. Co se však už moc nezdůrazňuje ( a je to velká škoda), je fakt, že v posledních měsících jsou výborné podmínky pro uzavření hypotéky, neboť jsou rekordně nízké úrokové sa…

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

Že je o bydlení v Praze opravdu velký zájem, dokazují i nové stavby po celém jejím území. Zatímco dříve byly byty v Praze pro většinu obyvatel České republiky nedostupné z hlediska finanční náročnosti, dnes se situace v tomto smyslu značně zlepšila. Mnoho lidí hledá nové byty v Praze, které budou na…


Nové byty v Praze 5 - Barrandov Hills

Nové byty v Praze 5 - Barrandov Hills

Zájemci o nadstandardní bydlení nyní mohou využít jedinečné nabídky, která se naskýtá v podobě developerského projektu Barrandov Hilus v Praze. Tento projekt je ideálním řešením pro lidi, kteří hledají moderní bydlení v rezidenčních domech.

V Praze jsou na prodej nové byty v atraktivních lokalitách

V Praze jsou na prodej nové byty v atraktivních lokalitách

Nové byty Praha vznikají pod záštitou společnosti Sekyra Group již více jak 17 let. Za tuto dobu si firma získala v oblasti realitních investic, developmentu komerčních a rezidenčních nemovitostí značný respekt a váhu. Momentálně nabízí klientům, kteří hledají pěkné bydlení v Praze, dva bytové kompl…
Odkazy