verze pro tisk

Luxusní developerský projekt v Praze - Cubic House

29. listopad 2011

Luxusních bytů se v České republice staví opravdu poskrovnu. Zájemci o moderní bydlení, které bude splňovat vysoké nároky, tak často musejí hodně dlouho hledat objekt, který by je na první pohled zaujal. Dá se však s jistotou říci, že developerský projekt Cubic House osloví všechny lidi, kteří hledají luxus, pohodlí a nejvyšší standard bydlení.

foto: cubichouse.czfoto: cubichouse.cz

Skvělá lokalita pro luxusní byty

Luxusní a jedinečný developerský projekt Cubic House je realizován v Praze 5 Košířích, na konci slepé ulice Pod Šmukýřkou. Jedná se o stavbu, která splňuje opravdu ty nejvyšší nároky na moderní bydlení. Pochází z dílny předního architektonického studia ADR 96, a to konkrétně od renomovaných architektů Petra Koláře a Aleše Lapky. Celý objekt, který zahrnuje celkem devět prostorných bytových jednotek, je lokalizován do dobře dostupné, avšak zároveň velmi poklidné městské části. Nabízí tak dostatek soukromí v kombinaci s tím, že do samotného centra Prahy to majitelé nebudou mít nijak daleko.

Využití nejmodernějších technologií

Luxusní byty v rezidenci Cubic House jsou stavěny s důrazem na vyžití nejmodernějších technologií, a to od integrovaných systémů pro ovládání domácnosti, přes kvalitní klimatizace, zabezpečovací prvky až po bezrámová zasklení oken, které zajišťuje vzdušnost a dostatečnou prosvětlenost místností. Všechny byty disponují prostornými terasami.

Vzdušná architektura

Oproti jiným stavbám, které se rovněž pyšní tím, že se jedná o luxusní byty a domy, je projekt Cubic House jedinečný tím, že jeho architektura je výjimečná. Je kladen velký důraz na moderní a vzdušnou architekturu. Jednotlivé byty skýtají opravdový luxus, velký prostor interiérů i teras a také potřebné množství soukromí.

Za projektem Cubic House stojí přední český developer

Exkluzivní projekt Cubic House, jenž jistě zaujme všechny zájemce, kteří hledají luxusní bydlení, je realizován developerskou společností V Invest CZ a.s, která je známa realizací originálních a architektonicky velmi zajímavých staveb. Její projekty pravidelně získávají řadu ocenění. Jako příklad lze uvést třeba vilu Mrázovka, která v roce 2004 získala první místo v soutěži Best of Realty.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

V Praze se kromě bytů staví i luxusní vily. Kde?

V Praze se kromě bytů staví i luxusní vily. Kde?

O bydlení v hlavním městě je stále větší zájem a koupě nemovitosti je také ideální investicí. Ceny budou v příštích letech stále růst. V současnosti na pražském území vznikají desítky nových developerských projektů a další jsou ve fázi plánování.

Luxusní byty v nově vzniklé čtvrti DOCK v Praze

Luxusní byty v nově vzniklé čtvrti DOCK v Praze

Podle posledních zpráv se výstavba novostaveb v České republice zpomalila. To však neplatí pro Prahu, zde neustále vznikají nové domy, v nichž jsou k dispozici nadstandardní byty. Jedním z příkladů jsou luxusní byty Praha, které vznikají v nové čtvrti DOCK.


Rezidence Trojická na Praze 2: Pořiďte si luxusní byt přímo v centru města

Rezidence Trojická na Praze 2: Pořiďte si luxusní byt přímo v centru města

Bydlení v centru Prahy je jistě pro mnohé z vás mimořádně lákavou záležitostí. Málokdo se může pochlubit, že bydlí v lokalitě, v jejímž sousedství se nachází historické památky světového významu. Nyní máte možnost si zde pořídit nový byt. Rezidence Trojická disponuje celkem 28 bytovými jednotkami lu…

JRD má další prestižní cenu pro ekologický bytový projekt vila Augustus

JRD má další prestižní cenu pro ekologický bytový projekt vila Augustus

Developerská společnost JRD získala nejvyšší umístění za svůj projekt vily Augustus v Praze 10 v soutěži Realitní projekt roku 2011 na základě hlasování odborné poroty vybrané z řad realitních odborníků. Porota architektů ocenila projekt také Cenou architektů.
Odkazy