verze pro tisk

Moderní bydlení v novostavbách v Praze

8. březen 2011

Poohlížíte se právě po novém bydlení? Je vaší vysněnou lokalitou naše metropole? Máte v plánu vybrat si nějaký slunný byt, a ideálně v novostavbě? Chcete si interiér sami přizpůsobit? Pak neváhejte, a podívejte se na nabídku společnosti Sekyra Group, nabízející nové byty Praha.

Moderní bydlení v novostavbách v PrazeModerní bydlení v novostavbách v Praze

Starý byt nebo novostavba v Praze

Pokud si myslíte, že levněji by vás vyšlo pořízení staršího panelového bytu, máte pravdu jen zčásti. Ano, pořizovací cena pravděpodobně bude nižší. Ovšem aby byt dokonale odpovídal vašim představám, za to budete muset zaplatit další nemalé peníze. A navíc se zabývat složitou a dlouhou rekonstrukcí. Přitom novostavby Praha si již můžete pořídit za téměř stejnou cenu.

Moderní byty Praha Vinohrady

Pražská část Vinohrady je co se týče bydlení velmi oblíbená. Dostupná, v blízkosti centra, a přece s dostatkem zeleně a prostoru pro relaxaci. Nové, luxusní byty Vinohrady splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Moderní byty si můžete vybrat od dispozice 1+kk (cca 37m2) až po velkorysé prostory 4+1 (120m2). Součástí nových bytů Praha může být terasa či zahrádka. Vnitřní vybavení také můžete ovlivnit. Rezidence Korunní nabízí také zatravněný dvůr s možností posezení na lavičkách. Samozřejmostí je hlídané parkoviště.

Nové byty Praha 4

Společnost Sekyra Group

vám nabízí také nové byty Praha 4 Modřany. Komplex BelariePark je situován v lokalitě oblíbené především sportovně založenými klienty. V jeho těsné blízkosti se totiž nachází Modřanská rokle, cyklo-bruslařská dráha, tenisové kurty, golfové hřiště a řada fitness center. Z terasy své novostavby budete moci dohlédnout na dostihové závodiště v Chuchli, prohlédnout si okolí Berounky, nebo se rozhlížet po zelených vrcholcích. Ale pozor – byty jsou hodně žádané, a v současné době jich zbývá k prodeji jen několik, navíc za speciálně zvýhodněnou cenu.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Luxusní bydlení v pražských novostavbách

Luxusní bydlení v pražských novostavbách

Zájemci o luxusní bydlení si nyní mohou vybírat z poměrně rozmanité nabídky. Jen na území Hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí totiž vznikají novostavby a developerské projekty velmi čile.

2Barevné Letňany- ekologické bydlení v nízkoenergetických novostavbách

2Barevné Letňany- ekologické bydlení v nízkoenergetických novostavbách

Stavební a developerské firmy, které se specializují na novostavby pro soukromé využití, se dnes snaží reagovat na moderní trend, kterým je snaha o co nejvíce ekologické bydlení. Vzhledem k tomu, že budoucí majitelé nových bytů chtějí žít v pohodlí a zároveň očekávají, že je provoz domácnosti nebude…


Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Kromě již postavených bytových komplexů, které společnost Sekyra Group nabízí mimo jiné k prodeji na svých webových stránkách sekyragroup.cz, nyní připravuje i další projekty určené k bydlení.

Zajímavé lokality k bydlení v Praze

Zajímavé lokality k bydlení v Praze

Přestože jste možná zaslechli informace o tom, že stavebnictví je opět po čase v útlumu a vzniká málo nových rodinných a bytových domů i kancelářských budov, v hlavním městě Praha tomu tak zcela jistě není. Vždyť se stačí jen například podívat na nové byty v Praze, které aktuálně realizuje či v blíz…
Odkazy