verze pro tisk

Moderní vestavěné skříně na míru

19. červenec 2012

Ne každý dům či byt má tolik volného prostoru, že by v jeho místnostech bylo dost místa pro velké skříně, do nichž lze ukládat kromě oblečení i mnohé další věci. V případě, že řešíte problém s nedostatkem místa pro skříně, můžete namísto klasických volně stojících skříní použít moderní vestavěné skříně, které jsou praktičtější a nejsou tolik náročné na prostor.

foto: jninterier.czfoto: jninterier.cz

Vestavěné skříně zabírají minimum prostoru

Hlavním důvodem, proč vestavěné skříně nezabírají tolik prostoru, je to, že jsou zabudovány do prostoru místnosti tak, aby zde nevznikal žádný volný prostor mezi skříní a stropem či zdí. Díky tomu nepůsobí vestavěné skříně tak robustně, přesto však dokáží nabídnout stejně velký prostor jako klasické skříně. Typické je jejich využití například v úzkých chodbách v panelových bytech, kam by se klasická skříň vešla opravdu jen velmi těžko. Navíc se v případě vestavěných skříní dají použít i posuvné dveře. Při jejich otevírání tak není zabrán volný prostor před skříní.

Hodí se do všech místností

Vestavěné skříně se hodí do všech typů rodinných domů a bytů. Přestože je jejich hlavní výhodou prostorová nenáročnost, dají se samozřejmě realizovat i v rozlehlých halách a pokojích, které s nedostatkem místa nemají potíže. V tomto případě lze u vestavěných skříní ocenit zejména jejich moderní a elegantní vzhled. Vestavěné skříně totiž působí v celkovém kontextu mnohem kompaktněji, nejsou v místnosti takzvaně “na ráně”, člověk se o ně nepřerazí, kdykoliv okolo skříní projde, neboť zde nejsou žádná hluchá místa či výklenky.

Výroba vestavěných skříní

Praktické vestavěné skříně realizuje společnost JN Interier Česká republika, s.r.o. Tato firma, která působí na našem trhu již více než deset let, se specializuje na výrobu vestavěných skříní, realizuje však také kompletní kuchyně na míru, kdy zákazníci požadují, aby prostor jejich kuchyně byl využit co nejefektivněji a zároveň působil dostatečně komfortně. U firmy je tak možné si objednat vestavěné skříně na míru, kuchyňské linky a další druhy nábytku.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vestavěné skříně přinášejí moderní řešení při zařizování bytu

Vestavěné skříně přinášejí moderní řešení při zařizování bytu

Při zařizování nového bytu, do nějž jste se právě přestěhovali, vás čekají důležitá rozhodnutí. Jedním z nich je i volba vhodného nábytku. Moderní řešení představují vestavěné skříně. Tento typ nábytku je praktické zvolit hned z několika důvodů.

Proč se vyplatí investovat do matrace na míru

Proč se vyplatí investovat do matrace na míru

Přemýšlíte o tom, proč vás neustále bolí záda, krk nebo hlava? Odpověď může být zcela prostá - používáte špatnou postel, respektive nevhodnou matraci. Právě nekvalitní matrace, která nedokáže tělu být při spánku dobrou oporou, je příčinou mnoha zdravotních komplikací. Lidé, kteří si naopak pořídí kv…


Na míru lze vyrobit i saunu do vašeho domu

Na míru lze vyrobit i saunu do vašeho domu

Pobyt v sauně vás prohřeje od hlavy až k patě, uvolní dýchací cesty, zklidní srdce, prokrví končetiny. Pozitivních důsledků saunování je opravdu mnoho, a tak není divu, že se sauna stává stále běžnější součástí domácnosti.

Fasádní vrata Hörmann šitá domu na míru

Fasádní vrata Hörmann šitá domu na míru

Snad každý od svých garážových vrat vyžaduje bezpečnost a především spolehlivý chod. Zapomínat by ale neměl také na design a celkový vzhled domu. Společnost Hörmann pro tyto účely nabízí jedinečné řešení v podobě hliníkových sekčních fasádních vrat. Ta lze integrovat do fasády tak, že budou takřka n…
Odkazy