verze pro tisk

Moderní zařízení bytu: lepší životní úroveň

17. březen 2011

Dle průzkumů mnohých vědců bylo zjištěno, že naše životní úroveň se mimo jiné odvíjí také od našeho bydlení. S tím samozřejmě souvisí nejen zařízení bytu, ale také vhodně zvolené barvy na stěnách, výběr nábytku a celkově řešený prostor vašeho domu. Moderní bydlení je založené na minimalismu, tedy tak, aby bylo vše řešeno uspořádaně a naopak abychom neměli zmatek s přeplácanost v uspořádání jednotlivých prvků moderního bydlení.

Moderní zařízení bytu: lepší životní úroveňModerní zařízení bytu: lepší životní úroveň

Obývací pokoje

Obývací pokoje bychom měli řešit především funkčně. Právě zde totiž trávíme podstatnou část života. Hlavní dominantou obývacího pokoje jsou sedačky. Sedací soupravu bychom měli volit pohodlnou a dostatečně velkou vzhledem k velikosti naší rodiny. Sedací soupravy jsou totiž svědkem mnoha setkání a už s rodinnou či přáteli.

Vedle sedací soupravy je další nezbytnou dominantou obývací stěna. Ta slouží především jako podklad pod televizi a jako úložný prostor pro knihy a další věci. Znovu bychom měli řešit prostor jednoduše a vzdušně tak, abychom v obývací stěně neměli zbytečně mnoho věcí.

Moderní Kuchyně

Jak bylo řečeno moderní styl se zaměřuje na vzdušnost a funkčnost celého prostoru. Dominantou kuchyňské místnosti je moderní kuchyně, kterou bychom měli vybírat dle její funkčnosti, která by měla mít při výběru navrch před designem, ačkoliv i ten je důležitý. Dnes existují stovky druhů moderních kuchyní, takže výběr nebude snadný, ale jistě si každý z vás vybere.

Posledním trendem moderní kuchyně je mít moderní odpadkové koše do kuchyně. Ty jsou svoji funkčností nadčasové. Dokážete tak třídit jednodušeji odpad, nezapáchají a mají bezdotykové otevírání. Jejich vzhled navíc plně zapadne do vašeho interiéru. Moderní odpadkové koše jsou vyráběny v mnoha velikostech a provedení včetně rohového odpadkového koše.

A si zařídíte vᚠbyt jakkoliv, vždy by jste se v něm měli cítit příjemně. Bez toho vám nepomůže ani ten nejmoderněji zařízený byt. Zkoušejte, vymýšlejte a vyberte si přesně ten styl který vám sedí.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vestavěné skříně přinášejí moderní řešení při zařizování bytu

Vestavěné skříně přinášejí moderní řešení při zařizování bytu

Při zařizování nového bytu, do nějž jste se právě přestěhovali, vás čekají důležitá rozhodnutí. Jedním z nich je i volba vhodného nábytku. Moderní řešení představují vestavěné skříně. Tento typ nábytku je praktické zvolit hned z několika důvodů.

Je lepší finská sauna nebo infrasauna?

Je lepší finská sauna nebo infrasauna?

Součástí interiérů mnoha rodinných domů, případně jejich zahrad, jsou sauny. Ve chvíli, kdy i vy přemýšlíte o tom, že byste si doma nechali toto zařízení instalovat, máte na výběr ze dvou základních variant – klasickou finskou saunu nebo infrasaunu. Mezi těmito zařízeními lze najít několik zásadních…


Moderní obytný dům potřebuje moderní bezpečnostní systémy

Moderní obytný dům potřebuje moderní bezpečnostní systémy

Na úvod jednoduchá otázka. Cítíte se v domě, ve kterém žijete, bezpečně, anebo se vám uleví, až když zavřete a zamknete dveře svého bytu?

Plastová okna jsou v mnohém lepší nežli dřevěná

Plastová okna jsou v mnohém lepší nežli dřevěná

Při výběru nových oken do domu je potřeba zvážit několik hledisek. Nejzásadnějším rozhodováním bude výběr materiálu, z něhož mají nová okna být. Pakliže nevlastníte dřevostavbu, u které se předpokládá, že využijete dřevěná okna, lze spíše doporučit moderní plastová okna, která mají oproti dřevěným m…
Odkazy