verze pro tisk

Nábytek z masivu: Vkusný skandinávský styl

19. červenec 2013

Nábytek z masivního dřeva je odborníky obecně považován za jeden z nejkvalitnějších druhů nábytku, který lze pořídit do domácností, ale i třeba do kancelářských prostor. Jeho výjimečnost tkví v tom, že je vyroben z jednoho kusu dřeva, nejedná se o žádné slepeniny typu dřevotřísek apod. Díky tomu je nábytek z masivu mnohem odolnější vůči poškození, zkrátka déle vydrží v původním stavu. Ne náhodou je tento typ nábytku tolik oblíben ve skandinávských zemích, kde si lidé potrpí na jednoduchost, avšak zároveň dbají na vkus a eleganci.

Foto: idea-nabytek.czFoto: idea-nabytek.cz

Skandinávský nábytek pořídíte i u nás

Skandinávský styl vybavení domácností se naštěstí dostal už i k nám. Stále více lidí při výběru nábytku dává přednost kvalitě před cenou. Obojí však lze spojit, neboť i špičkový nábytek z masivu ve skandinávském stylu, tedy například postele z masivu, lze zakoupit za výhodné ceny, a to v internetovém obchodě společnosti IDEA Nábytek.

Prodejce nábytku z masivu ve skandinávském stylu

IDEA Nábytek je společností, která má v tuzemsku již 12 kamenných obchodů. Kromě toho své produkty, jako jsou již zmíněné postele nebo například knihovny z masivu, nabízí k prodeji také přes internet, a to na adrese idea-nabytek.cz.

V eshopu je k dostání kvalitní nábytek z masivu, který přesně splňuje to, co si člověk může představit pod pojmem skandinávský nábytek. Funkčnost je plně skloubena s elegancí, avšak zároveň postele, komody nebo skříně z masivu působí velmi jednoduše, nijak extravagantně.

Čas na změnu stylu vaší domácnosti

Zařídit si dům ve skandinávském stylu není díky obchodu, jakým je IDEA Nábytek, vůbec složité. Pakliže přemýšlíte o změně stylu ve vaší domácnosti, pak právě nábytek z masivu ve skandinávském stylu může být tím pravým řešením.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dřevěná postel z masivu nabízí nejlepší podmínky pro spánek

Dřevěná postel z masivu nabízí nejlepší podmínky pro spánek

V současné době se dají v tuzemských obchodech pořídit postele s konstrukcemi z nejrůznějších materiálů. Obecně se dá říci, že nejlepší volbou k tomu, abyste každou noc mohli pohodlně spát, jsou dřevěné postele. Ovšem nutno dodat, že jen takové, které jsou vyrobeny z masivního dřeva.

Dveře dodají vašemu interiéru specifický styl

Dveře dodají vašemu interiéru specifický styl

Zdánlivě nepatrná výměna interiérových dveří dodá vašemu domovu specifický styl. Pomocí nových dveří sjednotíte design celé domácnosti a vytvoříte jedinečný vzhled obytných místností. Na trhu existuje nepřeberné množství různých tipů a barev dveří, stačí si jen vybrat a pustit se do projektu. Jak na…


Vybíráme dětský nábytek

Vybíráme dětský nábytek

Pokud máme dostatečně prostorný rodinný dům, pak se jistě najde i pokoj, který můžeme zařídit jen pro naše dítě. Dětské pokoje by měly být tvořeny tak, aby hrály oblíbenými barvami našich ratolestí. Podstatnou složkou je pak dětský nábytek.

TZ: Nové trendy v bydlení: loftový styl, dřevěné doplňky

TZ: Nové trendy v bydlení: loftový styl, dřevěné doplňky

Stejně jako měníme šatníky, přichází s každým novým obdobím také čas na redesign interiérů našich domovů. Hornbach, který pravidelně sleduje nejnovější trendy v bydlení, přináší mnoho tipů, jak obléci naši domácnost do moderního kabátu. Změna přitom nemusí být radikální ani nákladná, stačí použít m…
Odkazy