verze pro tisk

Nechte si postavit dřevostavbu na klíč

20. květen 2014

Toužíte po vlastním domě a děláte si přehled o možných variantách budov? Nabízí se klasické zděné stavby, ale i stále oblíbenější dřevostavby. Ať už však zvolíte jeden či druhý typ, vyplatí se ho nechat postavit v nízkoenergetickém provedení ideálně na klíč. Ušetříte nemalé prostředky za vytápění a budete bydlet ekologicky. Nízkoenergetické domy jsou jistou budoucností a jejich pořízení se rozhodně vyplatí.

Zdroj: stavex.czZdroj: stavex.cz

Montované dřevostavby

Montované dřevostavby představují ideální variantu pro nízkoenergetické provedení. Dobrá tepelná izolace zajištěna správnými funkčními izolačními materiály zajistí vzduchovou neprůvzdušnost a rekuperace vzduchu řízené větrání. Domy jsou tak energeticky úsporné a spotřeba energie na vytápění v porovnání se zděnými stavbami bez nízkoenergetické „nálepky“ mnohem nižší.

Další výhodou dřevostaveb je nízká pořizovací cena v porovnání se zděnými domy a rychlá výstavba v rámci několika týdnů. Nemusíte tak čekat, až „vymrznou“ základy a ve výstavbě domu se bude moci pokračovat, ale do několika týdnů můžete spokojeně bydlet. Dřevostavby navíc krásně voní dřevem a vy se tak máte možnost cítit v úzkém spojení s přírodou.

Vsaďte na zkušenou a kvalitní společnost

Společnost Stavex Kutná Hora s.r.o. se specializuje právě na montované dřevostavby a dle vašich přání vám postaví rodinný dům na klíč. Inspirovat se můžete kolekcí dřevostaveb uvedených na internetových stránkách www.stavex.cz, přičemž každá studie domu je následně konzultována se zákazníkem a upravena dle jeho požadavků.

Stavex nabízí spolupráci i při tvorbě studie domu a celkové kalkulace a je připraven zajistit financování stavby i zpracování projektu. Prozkoumejte tedy nabídku online, vyberte si dům vašich snů a nechte si postavit krásnou dřevostavbu na klíč v nízkoenergetickém provedení. Vaší volby nebudete litovat.

Komerční sdělení

-kach-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Typové domy: Kdy je vhodné nechat si postavit typový dům

Typové domy: Kdy je vhodné nechat si postavit typový dům

V nabídce společností, které se zabývají realizací rodinných domů, se objevuje také možnost zvolit si typový dům. Co jsou to typové domy a kdy je vhodné si je pořídit, o tom následující článek.

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Při rekonstrukci střechy, případně stavby zcela nového zastřešení domu, budete jistě počítat každou korunu. Mnozí majitelé nemovitostí mají pocit, že realizace střechy na klíč je poměrně drahá a je lepší si na jednotlivé práce najmout vždy novou firmu. Opak je však většinou pravdou.


Jak probíhá stavba střechy na klíč krok za krokem?

Jak probíhá stavba střechy na klíč krok za krokem?

Zjistili jste, že je nezbytně nutná oprava střechy vašeho domu a nemáte představu o tom, jak případná stavba nové vůbec probíhá? Nejjednodušší je nechat si ji zrealizovat na klíč.

Stavbu a rekonstrukci střechy se vyplatí nechat si provést na klíč

Stavbu a rekonstrukci střechy se vyplatí nechat si provést na klíč

Klíčovou roli ve kvalitě bydlení v rodinných domech hraje to, v jakém jsou jsou jejich střechy. Pokud je konstrukce střechy vašeho domu ve špatném stavu, případně má jiné závažné nedostatky, je potřeba věc urychleně řešit. Může se snadno stát, že přijde větší vítr či silný déšť a pak hrozí zborcení …
Odkazy