verze pro tisk

Nemáte čas na stěhování? V Brně vám pomohou Stěhovací služby

30. březen 2016

Stěhujete-li nějaký nábytek po Brně, případně rovnou přesunujete kompletní vybavení vaší domácnosti do nového bytu, pak vás dozajista čeká spousta starostí. S organizací a samotným stěhováním si ušetříte spoustu práce, pokud si na pomoc přizvete firmu Stěhovací služby Brno.

Zdroj: stehovacisluzbybrno.czZdroj: stehovacisluzbybrno.cz

Nemusíte platit za ujeté kilometry

Hlavní lokalitou u této firmy je pro stěhování Brno, ráda však pomůže i těm z vás, kteří bydlí v okolí města. V rámci přepravy firma neúčtuje dopravné, a to až do vzdálenosti do 30 kilometrů od centra Brna. Pokud se tak například stěhujete z města na vesnici kousek za Brnem, budete platit jen za samotné služby, nikoliv za ujeté kilometry, které firma se svými vozy s nábytkem a dalším vybavením urazí.

Profesionálové zajistí bezpečné a rychlé stěhování

Proč zvolit právě stehovacisluzbybrno.cz? Jde o zkušené profesionály, kteří mají se stěhováním dlouholeté zkušenosti. Dokážou zajistit dokonale hladký průběh tak, aby vše proběhlo dle vašich představ, rychle a bez stresu. Firma krom samotné přepravy zajistí i demontáž a následnou opětovnou montáž nábytku, je-li to zapotřebí.

Přepravované věci jsou pojištěné

Během stěhování se občas stane, že se nějaký kus nábytku lehce poškodí. Firma je pro tyto případy pojištěná. V okamžiku, kdy se náhodou stane nějaká škoda, bude vám tak vyplacena příslušná finanční náhrada.

Zaplatíte jen to, na čem se předem domluvíte

Už před samotným stěhováním budete přesně vědět, jakou cenu zaplatíte. Firma totiž provádí bezplatnou kalkulaci prací tak, aby měl zákazník vždy dokonalý přehled o tom, za co a kolik peněz platí.

Problémy nebudou ani s velkým nábytkem

Stěhování se zmíněnou firmou se pro vás stane bezstarostnou záležitostí. Profesionálové si poradí i s objemným a těžkým nábytkem, který se jinak velmi těžko přepravuje z místa na místo. K dispozici mají prostorné stěhovací vozy, které pojmou i těžký a velký nábytek, stejně jako křehké a na rozbití náchylné věci.

Samozřejmostí je poskytnutí obalových materiálů, díky nimž budou veškeré věci během přepravy v bezpečí a nebude tak hrozit jejich poničení. Firma vám kupříkladu zdarma zapůjčí i krabice na přepravu osobních věcí. O nic se tak vlastně nemusíte starat.

Komerční sdělení

-cop-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Stěhování domácnosti s profesionály může být snadnou záležitostí

Stěhování domácnosti s profesionály může být snadnou záležitostí

Při stěhování domácnosti mnozí lidé řeší velký problém s tím, jak přesunout ze starého bytu do nového všechen nábytek tak, aby nedošlo k jeho poškození či dokonce ztrátě. Zároveň se také potýkají s technickými problémy, stěhování nábytku o větších rozměrech, kdy se nedá využít osobní vozidlo či malý…

Jaké bezpečnostní prvky nám pomohou ochránit majetek

Jaké bezpečnostní prvky nám pomohou ochránit majetek

Pakliže si ceníte svého majetku, který se nachází v domácnosti a chcete jej uchránit před zloději, pak rozhodně neváhejte investovat do kvalitních bezpečnostních prvků. Použít lze například alarmy, které dokáží rozeznat přítomnost cizí osoby. V momentě, kdy opouštíte svůj domov, alarm se automaticky…


Nemáte čas na úklid domácnosti? Pozvěte si profesionální úklidovou firmu

Nemáte čas na úklid domácnosti? Pozvěte si profesionální úklidovou firmu

Úklid domácnosti patří mezi velmi neoblíbené činnosti. Jen málokdo rád tráví volný čas tím, že drhne podlahu, luxuje, utírá prach nebo myje okna. Co ale dělat v momentě, kdy je váš dům zaneřáděn a potřebuje skutečně pořádně uklidit, avšak s úklidem nehodláte ztrácet drahocenný čas? Pozvěte si profes…

TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

Pokud patříte mezi ty, kteří si vždy přáli mít vlastní studánku nebo zahradní jezírko, ale nikdy pro něj neměli dostatečný prostor, můžete si svůj malý sen splnit. Řešením je minijezírko, které lze umístit i na malé plochy. Více o nich prozradí Helena Ševčíková ze společnosti Hornbach.
Odkazy