verze pro tisk

Nemáte čas na úklid domácnosti? Pozvěte si profesionální úklidovou firmu

29. duben 2013

Úklid domácnosti patří mezi velmi neoblíbené činnosti. Jen málokdo rád tráví volný čas tím, že drhne podlahu, luxuje, utírá prach nebo myje okna. Co ale dělat v momentě, kdy je váš dům zaneřáděn a potřebuje skutečně pořádně uklidit, avšak s úklidem nehodláte ztrácet drahocenný čas? Pozvěte si profesionální úklidovou firmu, která vše vyřeší za vás.

Nemáte čas na úklid domácnosti? Pozvěte si profesionální úklidovou firmuNemáte čas na úklid domácnosti? Pozvěte si profesionální úklidovou firmu

Pakliže bydlíte v Ostravě, Karviné nebo v okolí těchto měst, pak vám své služby nabízí společnost BK UNO- úklidové služby Karviná. Tato firma zajišťuje jednorázové i pravidelné úklidy domácností i komerčních prostor.

Online kalkulačka a kontaktní formulář

Úklidovou firmu BK UNO si můžete pozvat na mnoho činností. Stačí ji jen kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete přímo na webových stránkách bkuno.cz. Na tomto webu také naleznete případové studie, za jakých okolností se vyplatí pozvat si profesionální úklidovou firmu. Na webu také nechybí online kalkulačka, díky níž si jednoduše spočítáte, kolik peněz vás konkrétní úklid bude stát.

Jaké úklidové práce lze objednat u BK UNO

Společnost BK UNO poskytuje bohatou škálu služeb. Je schopna zajistit čištění koberců, mytí podlah, stírání prachu a čištění nábytku, ale také mytí oken, zkrátka všechny úklidové práce, na které si jen vzpomenete. Pozvat si ji můžete na jednorázový úklid. V případě, že chcete úklid provádět pravidelně, stačí si domluvit termíny. Firma pak přijede vždy třeba jednou za čtrnáct dní či každý týden, tedy dle potřeby a náročnosti úkonů. Firma používá kvalitní moderní úklidové přístroje a špičkové přípravky.

Firma BK UNO- úklidové služby Karviná se těší na spolupráci s vámi. Více informací o možnostech úklidů od této profesionální firmy získáte na webu bkuno.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Na úklid domu si raději pozvěte profesionální úklidovou firmu

Na úklid domu si raději pozvěte profesionální úklidovou firmu

Namísto zdlouhavého a vyčerpávajícího uklízení domácnosti je mnohem lepší a jednodušší si objednat služby úklidové firmy, která provádí vše, co s úklidem souvisí.

Firemní úklid: Pořádek je třeba mít doma i v práci

Firemní úklid: Pořádek je třeba mít doma i v práci

Každý pořádný člověk se stará, aby měl doma čisto a pořádek. Jenže co je to platné, když pak přijde do zaměstnání a v kanceláři najde jen prach a špínu. I v zaměstnání je třeba stanovit úklidový režim. Pokud jej sami nezvládnete, pozvěte si na úklid kanceláří specialisty.


Nemáte čas na stěhování? V Brně vám pomohou Stěhovací služby

Nemáte čas na stěhování? V Brně vám pomohou Stěhovací služby

Stěhujete-li nějaký nábytek po Brně, případně rovnou přesunujete kompletní vybavení vaší domácnosti do nového bytu, pak vás dozajista čeká spousta starostí. S organizací a samotným stěhováním si ušetříte spoustu práce, pokud si na pomoc přizvete firmu Stěhovací služby Brno.

TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

Pokud patříte mezi ty, kteří si vždy přáli mít vlastní studánku nebo zahradní jezírko, ale nikdy pro něj neměli dostatečný prostor, můžete si svůj malý sen splnit. Řešením je minijezírko, které lze umístit i na malé plochy. Více o nich prozradí Helena Ševčíková ze společnosti Hornbach.
Odkazy