verze pro tisk

Nové byty v Praze 5 - Barrandov Hills

5. červenec 2011

Zájemci o nadstandardní bydlení nyní mohou využít jedinečné nabídky, která se naskýtá v podobě developerského projektu Barrandov Hills v Praze. Tento projekt je ideálním řešením pro lidi, kteří hledají moderní bydlení v rezidenčních domech.

Nové byty v Praze 5 - Barrandov HillsNové byty v Praze 5 - Barrandov Hills

Krásný výhled na Prahu

Projekt Barrandov Hills, za nímž stojí developerská společnost Crestyl, je koncipována v příjemné lokalitě nedaleko samotného centra Prahy. Jednotlivé byty mají výhled na Prokopské údolí, pražské panorama a svahy Kavčích hor.

K dispozici jsou byty o různých velikostech, od 1+kk až po 5+kk. Všechny byty jsou umístěny v bytových domech či menších villa domcích.

Byty různých velikostí

Již samotná lokalita nabízí mnoho kulturního a sportovního vyžití pro majitele. Do budoucna se navíc počítá s dalším rozvojem městské části Praha 5. Velkou výhodou bydlení mají tyto novostavby v Praze i díky dobré infrastruktuře a blízkosti všech potřeb pro občany, včetně dopravních komunikací. Lokalita sama je však umístěna do velmi klidného prostředí, díky němuž si budoucí majitelé budou moci vychutnávat příjemné a komfortní bydlení.

Všechny bytové jednotky disponují balkonem či terasou

Byty Praha 5 v rezidenci Barrandov Hills kladou velký důraz na architekturu, byty jsou dostatečně prosvětlené a prostorné, všechny jednotky navíc mají balkon, terasu či předzahrádku.

Pokud nemáte dostatečnou hotovost pro nákup bytu, pak lze využít výhodného splátkového kalendáře.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nové byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej

Nové byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej

Nemovitosti se poměrně dobře prodávají, byť prakticky každý den v televizi slýcháme, že je ekonomická krize a lidé nemají peníze. Co se však už moc nezdůrazňuje ( a je to velká škoda), je fakt, že v posledních měsících jsou výborné podmínky pro uzavření hypotéky, neboť jsou rekordně nízké úrokové sa…

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

Že je o bydlení v Praze opravdu velký zájem, dokazují i nové stavby po celém jejím území. Zatímco dříve byly byty v Praze pro většinu obyvatel České republiky nedostupné z hlediska finanční náročnosti, dnes se situace v tomto smyslu značně zlepšila. Mnoho lidí hledá nové byty v Praze, které budou na…


Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Kromě již postavených bytových komplexů, které společnost Sekyra Group nabízí mimo jiné k prodeji na svých webových stránkách sekyragroup.cz, nyní připravuje i další projekty určené k bydlení.

V Praze jsou na prodej nové byty v atraktivních lokalitách

V Praze jsou na prodej nové byty v atraktivních lokalitách

Nové byty Praha vznikají pod záštitou společnosti Sekyra Group již více jak 17 let. Za tuto dobu si firma získala v oblasti realitních investic, developmentu komerčních a rezidenčních nemovitostí značný respekt a váhu. Momentálně nabízí klientům, kteří hledají pěkné bydlení v Praze, dva bytové kompl…
Odkazy