verze pro tisk

Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

12. květen 2011

V Praze v poslední době vznikají v zajímavých lokalitách nové byty. Novostavby Praha tak umožňují mnoha rodinám pořídit si moderní bydlení, a to v blízkosti centra hlavního města, kam je velmi dobrá dostupnost. Zároveň tyto vznikající nové byty Praha nabízejí svým budoucím či již stávajícím majitelům komfortní bydlení.

Smíchov city, foto: sekyragroup.czSmíchov city, foto: sekyragroup.cz

Kromě již postavených bytových komplexů, které společnost Sekyra Group nabízí mimo jiné k prodeji na svých webových stránkách sekyragroup.cz, nyní připravuje i další projekty určené k bydlení.

Revitalizace smíchovského nádraží

V první řadě se jedná o byty Praha 5. V místě bývalého smíchovského nákladového nádraží vyrostou bytové a kancelářské komplexy, přičemž celková plocha revitalizace smíchovského nádraží činí 210 000 m2. Lokalita Smíchova je tradičně velmi dobře dostupná, a to jak osobními automobily, tak i městskou hromadnou dopravou. Plánují se zde vystavit moderní obytné budovy a prostory pro posezení s přáteli, vznikne zde nová síť silnic.

Bydlení na Rohanském ostrově

Dalším developerským projektem, jehož realizaci společnost Sekyra Group plánuje, jsou byty Praha 8 na Rohanském ostrově. I zde vzniknou nové moderní kanceláře, obchodní a rezidenční centrum s nadstandardními byty. Vzhledem k atraktivní lokalitě, která je plná zeleně, se předpokládá, že o nové byty Praha 8 bude velký zájem.

Bydlení v Praze 3 na Žižkově

Zatím posledním projektem, který bude v nejbližších letech realizován, jsou nové byty Praha 3, tedy projekt nazvaný Žižkov city, kdy dojde k revitalizaci nákladového nádraží na Žižkově a bude zde vybudováno nadčasové městské centrum s moderními kancelářemi a rezidenčními domy s několika desítkami bytů. I toto prostředí je pro bydlení v Praze přímo ideální, neboť budoucí obyvatelé si budou moci užívat procházek v parcích plných zeleně či sportu. Byty Praha 3 tak budou přímo zrozené pro mladé rodiny s dětmi a pro všechny lidi, kteří mají rádi zeleň, přírodu a klid.

Moderní bydlení Praha ve výše zmíněných lokalitách bude zaručovat poklidný život. Více informací o novostavbách Praha a připravovaných projektech se dozvíte přímo na webu společnosti Sekyra Group.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nové byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej

Nové byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej

Nemovitosti se poměrně dobře prodávají, byť prakticky každý den v televizi slýcháme, že je ekonomická krize a lidé nemají peníze. Co se však už moc nezdůrazňuje ( a je to velká škoda), je fakt, že v posledních měsících jsou výborné podmínky pro uzavření hypotéky, neboť jsou rekordně nízké úrokové sa…

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

Že je o bydlení v Praze opravdu velký zájem, dokazují i nové stavby po celém jejím území. Zatímco dříve byly byty v Praze pro většinu obyvatel České republiky nedostupné z hlediska finanční náročnosti, dnes se situace v tomto smyslu značně zlepšila. Mnoho lidí hledá nové byty v Praze, které budou na…


V Praze jsou na prodej nové byty v atraktivních lokalitách

V Praze jsou na prodej nové byty v atraktivních lokalitách

Nové byty Praha vznikají pod záštitou společnosti Sekyra Group již více jak 17 let. Za tuto dobu si firma získala v oblasti realitních investic, developmentu komerčních a rezidenčních nemovitostí značný respekt a váhu. Momentálně nabízí klientům, kteří hledají pěkné bydlení v Praze, dva bytové kompl…

Nové byty v Praze 5 - Barrandov Hills

Nové byty v Praze 5 - Barrandov Hills

Zájemci o nadstandardní bydlení nyní mohou využít jedinečné nabídky, která se naskýtá v podobě developerského projektu Barrandov Hilus v Praze. Tento projekt je ideálním řešením pro lidi, kteří hledají moderní bydlení v rezidenčních domech.
Odkazy