verze pro tisk

Plánované a sektorové kuchyně Siko

12. červen 2013

Plánujete přestavbu vaší kuchyně tak, aby vypadala moderněji a lépe odpovídala vašim nárokům? Pak využijte nabídky obchodu Siko.

foto: siko-koupelny.czfoto: siko-koupelny.cz


V Siku si pořídíte klasické sektorové kuchyně, ale objednat si zde můžete také plánované kuchyně, které jsou vytvářeny přímo na míru dle přání zákazníků. Výhodou plánované kuchyně je bezesporu to, že veškeré spotřebiče, linka i například dřezové baterie či kuchyňské obklady vypadají mnohem celistvěji a kuchyně je tak útulnější a lépe uspořádaná.


Pořídíte-li si nábytek a doplňky do kuchyně v Siku, bude místnost nejen plně funkční, ale zároveň také bude vypadat moderně a elegantně. Siko navíc dnes nabízí možnost prohlédnout si jednotlivé kusy přímo na pobočkách, využít lze také nový katalog kuchyně.

Nákup celé kuchyňské sestavy vás vyjde levněji

Vždy je lepší si pořizovat kuchyňský nábytek a doplňky v celku nežli postupně po jednotlivých částech. Kompletní sektorová kuchyně takto vyjde mnohdy až o několik tisíc korun levněji. Totéž se dá říci i v případě, že investujete do plánované kuchyně na míru.


O tom, jak krásně může vypadat vaše nová kuchyně, vypovídá už samotný katalog.

Příkladem moderního interiéru je kuchyně Dara, kterou naleznete v eshopu společnosti Siko. Jedná se o kuchyni, která využívá designový nábytek a moderní materiály. Díky tomu vaše nová kuchyně bude skvělým místem, kde vaření bude příjemnou záležitostí.

Přes siko.cz/kuchyne si nyní můžete sjednat schůzku. Řešení přímo na míru a dojednání osobní schůzky s oborníkem ze Sika si zařídíte na siko.cz/schuzka

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Vzhled kuchyní v domácnostech prošel, podobně jako v případě dalších místností, během posledních dvaceti let velkou proměnou. Jak tedy dnes vypadají moderní kuchyně v českých bytech a rodinných domech a jaké jsou trendy?

Pomoc s realizací nové kuchyně

Pomoc s realizací nové kuchyně

Žádný moderní dům se neobejde bez kvalitní kuchyně. Ať už doma vaříte často, nebo si v kuchyni spíše jen připravujete rychlá jídla, jistě dobře víte, že vaření a příprava pokrmů dost dobře nejde, pakliže je kuchyně špatně dimenzovaná a chybí zde základní výbava.


Možnosti realizace kuchyně

Možnosti realizace kuchyně

Prostor kuchyně je jedním z nejvíce vytěžovaných míst v každé domácnosti. Pakliže rádi a často vaříte, je prakticky nutné, abyste doma měli dostatečně kvalitně zařízenou a vybavenou kuchyni. Existuje několik možností, jak si vybavit kuchyň dle svých představ.

Zařizování kuchyně ve spolupráci s kuchyňským designérem

Zařizování kuchyně ve spolupráci s kuchyňským designérem

Při zařizování domu klademe největší důraz na to, abychom se v novém bydlení cítili útulně a pohodlně. Nejdůležitějšími místnostmi z toho hlediska jsou samozřejmě obývací pokoj a ložnice. Neměli bychom však zapomínat ani na kuchyni, která by měla být zařízena pokud možno co nejvíce dle představ toho…
Odkazy