verze pro tisk

Plynové kotle Junkers pro rodinné domy a do bytů

12. září 2013

Značka Junkers patří k nejvýznamnějším výrobcům plynových kotlů pro domácnosti. Její historie přitom sahá už do devatenáctého století, kdy byla společnost založena Hugo Junkersem. První plynový kotel představila v roce 1912. V dnešní době má v nabídce mnoho variant těchto zařízení, která se používají pro ohřev vody i vytápění.

Plynové kotle Junkers pro rodinné domy a do bytůPlynové kotle Junkers pro rodinné domy a do bytů

Bestseller mezi plynovými kotli

Plynové kotle Junkers v tuzemsku zakoupíte v internetovém obchodě topenivodaplyn.cz. Tento eshop nabízí prakticky všechny moderní typy kotlů pro rodinné domy i bytové jednotky, které značka Junkers vyrábí. Mezi nejpopulárnější produkt přitom patří kotel CERACLASS ZW 24-2 DH KE.

Tento kombinovaný závěsný kotel se pyšní velmi atraktivním designem, díky čemuž není nutné jej schovávat někde v rohu koupelny či na chodbě. Navíc má i vysokou účinnost ohřevu vody, což je ostatně typické i pro další typy plynových kotlů značky Junkers.

Varianty moderních plynových kotlů od Junkers

Pokud uvažujete o tom, že byste si pořídili plynový kotel, pak máte na výběr z několika typů. Plynové kotle Junkers zakoupíte v klasické verzi, kdy se jedná o průtokové varianty. V eshopu topenivodaplyn.cz však najdete také plynové kotle se zásobníkem TUV, díky němuž budete mít teplou vodu neustále připravenu.

Populární jsou také moderní plynové kotle kondenzační, které dokážou ušetřit náklady na provoz, neboť využívají také odpadní teplo, které v případě klasických kotlů vychází do komína bez dalšího využití.

Nechte si poradit při výběru plynového kotle do vaší domácnosti

A proč zvolit plynové kotle Junkers právě ze zmíněného eshopu? Jedná se o specializovaný internetový obchod, kde vám dokážou odborně poradit s výběrem vhodného plynového kotle.

Při jeho výběru je nutné zohlednit potřebu ohřevu vody vzhledem k velikosti domácnosti. Pokud byste zvolili příliš malý kotel, pak by mohlo snadno stát, že by nebyl schopen účinně ohřívat užitkovou vodu a přivádět ji do vytápění. Důležité je to například ve chvíli, kdy doma máte nainstalováno podlahové vytápění.

Firma, která provozuje eshop, nabízí také servis a montáž, a to prostřednictvím své druhé firmy TEDOR spol. s r. o., o níž se dozvíte více na webu tedor.cz.

Komerční sdělení

-sad-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Plynové kotle Junkers pro moderní způsob vytápění

Plynové kotle Junkers pro moderní způsob vytápění

K vytápění a ohřevu vody pomocí plynového kotle se dnes vrací stále větší počet domácností. I díky tomu, že v posledních letech došlo k liberalizaci na trhu s energiemi, je plyn v současné době cenově poměrně výhodný. Pokud si pořídíte moderní plynový kotel, můžete oproti jiným způsobům vytápění a o…

Plynové vytápění pomocí kotle je úsporné a efektivní

Plynové vytápění pomocí kotle je úsporné a efektivní

Jedním ze způsobů, jak vytápět domácnost, je použití plynového kotle. Tato možnost je vhodná zejména ve chvíli, kdy nejste napojeni na centrální vytápění. Existuje několik důvodů, proč vytápět právě pomocí kotle.


Proč mají kondenzační plynové kotle účinnost přes 100%?

Proč mají kondenzační plynové kotle účinnost přes 100%?

Divíte se tomu, že pro některé plynové kotle výrobci uvádějí účinnost více než 100%? Ano, je to opravdu možné. Jedná se o takzvané kondenzační plynové kotle. Jak je to ale opravdu s výpočtem jejich účinnosti?

Závěsné a stacionární plynové kotle: Srovnání výhod a nevýhod

Závěsné a stacionární plynové kotle: Srovnání výhod a nevýhod

Plynové kotle jsou i v dnešní době využívány v mnoha domácnostech, a to nejen k ohřevu vody, ale také k vytápění objektů. Před tím, než si pořídíte nový kotel, je dobré si krom jiných záležitostí ujasnit i to, zda zvolit stacionární nebo závěsné řešení.
Odkazy