verze pro tisk

Přednosti interiérových dveří Vasco Doors

1. červenec 2014

Při výběru nových interiérových dveří nejspíše narazíte na značku Vasco Doors. Její produkty, které nabízí kupříkladu internetový obchod grimax.cz, patří ke špičce v této oblasti. A důvodů, proč zvolit právě tyto interiérové dveře, se najde hned několik.

Zdroj: grimax.czZdroj: grimax.cz

Vasco Doors – německá kvalita

Německá značka Vasco Doors je u nás již poměrně známá. Zmíněný český internetový obchod její produkty nabízí už více než 15 let. Jak se dá tvrdit i o většině produktů, které k nám přicházejí z Německa, jsou také interiérové dveře Vasco Doors mimořádně kvalitní.

Široký výběr

V případě interiérových dveří máte v zásadě dvě možnosti. Buď zvolíte klasické křídlové dveře, nebo dáte přednost dveřím posuvným. Druhý zmíněný typ je v poslední době velmi oblíbený. Dveře, které se zasouvají do stavebního pouzdra, jsou totiž daleko méně náročné na prostor. Dají se také poměrně snadno zabudovat do sádrokartonu, díky čemuž bez problémů oddělíte i prostory v rámci jedné místnosti.

Různé varianty dveří

Vasco Doors nabízí obě varianty dveří, a to včetně moderních zárubní, jež dotvářejí jejich příjemný vzhled. Dveře od této značky pořídíte v provedení dvoukřídlém i jednokřídlém, s plnou výplní i ve verzi, kdy je vnitřek dveří vyplněn sklem. Co se týče zárubní, pak firma dodává na trh obložkové zárubně, které jsou daleko lepší nežli klasické kovové.

Dlouhá životnost

Interiérové dveře Vasco Doors jsou sázkou na jistotu. Je u nich garantována dlouhá životnost. Vybrat si přitom můžete z mnoha dekorů, od buku či jiných typicky českých dřevin, až po dekor exotičtějšího mahagonu. Navštivte internetový obchod grimax.cz a pořiďte si domů špičkové interiérové dveře. Sami brzy poznáte, že jste jejich nákupem udělali správný krok. Dveře vám firma dodá také přesně na míru tak, aby perfektně zapadly do interiéru vaší domácnosti.

-fil-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak zjistit správné rozměry interiérových dveří?

Jak zjistit správné rozměry interiérových dveří?

Potřebujete si domů pořídit nové interiérové dveře a nevíte, jakou velikost zvolit? Abyste se při nákupu nespletli a zbytečně neutráceli za dveře špatných rozměrů, je dobré se řídit následujícími radami.

Nejoblíbenější garážová vrata a jejich přednosti

Nejoblíbenější garážová vrata a jejich přednosti

Součástí mnoha rodinných domů jsou také garáže pro osobní automobily. Mít vlastní garáž je jistě samo o sobě velmi příjemné, se svým vozidlem můžete zajet až domů, není třeba chodit někdy až stovky metrů od místa parkování. K tomu, aby vaše garáž byla dobře zabezpečena, je ale zapotřebí mít v objekt…


Stavební pouzdro: Systém pro jednoduché ovládání dveří

Stavební pouzdro: Systém pro jednoduché ovládání dveří

Klasické otočné dveře jsou v mnoha interiérech domácností značně nepraktické. Alternativou, která vyřeší prostorové problémy a působí i poměrně elegantně, jsou posuvné dveře. Na ty je vhodné použít stavební pouzdro.

TZ: Při nákupu vrat a dveří Hörmann ušetříte do konce roku až 30%

TZ: Při nákupu vrat a dveří Hörmann ušetříte do konce roku až 30%

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, v letošním roce opět nabízí akční slevy na široký sortiment výrobků. Za výhodné ceny jsou ke koupi garážová vrata, vchodové dveře i bránové pohony. Výjimečná cenová nabídka trvá až do konce roku 2014, při…
Odkazy