verze pro tisk

Proč zvolit bydlení v Dolních Počernicích: Našli jsme minimálně 5 důvodů

4. září 2014

Pokud se chystáte pořídit si nový byt v Praze, pak jistě uvažujete nad tím, jaká lokalita pro vás bude nejvhodnější. Vynikající podmínky pro život a bydlení nabízí Dolní Počernice.

Zdroj: viladomygolf.czZdroj: viladomygolf.cz

Bydlení v Dolních Počernicích má své kouzlo hned z několika důvodů. Představme si ty hlavní z nich, které vás přesvědčí o tomto tvrzení.

1. Bydlení v Praze je atraktivní

Trendem dnešní doby je bydlet ve větších městech. V tuzemsku tak logicky vévodí Hlavní město Praha. Atraktivita bydlení v Praze spočívá v tom, že zde máte veškerou občanskou vybavenost na dosah. Praha je kulturním centrem ČR, sídlí zde všechny důležité úřady a firmy. Důležitým aspektem a důvodem, proč zvolit právě bydlení v Praze, je také to, že je zde nejrozmanitější nabídka pracovních míst a logicky tak i nejmenší nezaměstnanost.

Co se týče atraktivity, jsou to právě Dolní Počernice, které by v pomyslném žebříčku pražských lokalit zaujaly jednu z předních pozic.

2. Poklidná lokalita

Přestože jsou Dolní Počernice součástí velkoměsta, rozhodně zde už nepanuje tak čilý ruch jako v samotném centru. Proto se dá říci, že jde o poklidnou lokalitu, která je přímo ideální pro bydlení. Ne náhodou tak nabízejí byty Dolní Počernice ve stále větším měřítku. Na oblast se v posledních letech orientují významné developerské společnosti, které zde realizují moderní novostavby, jež nabízejí luxusní rezidenční bydlení, které zároveň zohledňuje požadavek na poklidný život.

3. Snadná dostupnost do centra

Z Dolních Počernic je to jen kousek do samého centra Prahy. Pár minut jízdy autem a jste na Vinohradech či v jiných částech města. Nedaleko Počernic se pak nachází nákupní centrum Černý Most.

4. Možnost bydlení v moderních nízkoenergetických bytech

Dolní Počernice patří ke čtvrtím, kde vznikají moderní novostavby, které splňují nejpřísnější standardy. Nízkoenergetické novostavby Praha nabízí i v jiných lokalitách, ovšem právě oblast Dolních Počernic jich má v současnosti snad vůbec nejvíce.

5. Občanská vybavenost

V Dolních Počernicích najdete vše, co potřebujete k životu. Je zde celá řada všemožných obchodů, restaurací a barů, školy a školky, nechybí ani sportovní areály a odpočinkové zóny. Jde o ideální lokalitu pro rodiny s dětmi.

Komerční sdělení

-jan-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pět důvodů, proč zvolit výstavbu dřevostavby

Pět důvodů, proč zvolit výstavbu dřevostavby

Uvažujete o tom, že si pořídíte nový rodinný dům? Aby zcela splňoval vaše představy, je lepší si objednat jeho výstavbu na klíč, než si kupovat již hotový dům. Firma, která stavbu bude realizovat, během výstavby vezme v potaz veškeré vaše připomínky a návrhy. V současné době se nejvíce vyplatí inves…

Jaké jsou výhody a nevýhody dřevostaveb? Našli jsme ty hlavní

Jaké jsou výhody a nevýhody dřevostaveb? Našli jsme ty hlavní

Pročítáte diskuze a hledáte výhody a nevýhody dřevostaveb? Už nemusíte, posbírali jsme všechny argumenty, které se dřevostaveb týkají a vybrali z nich nejdůležitější.


5 důvodů, proč si vybrat hliníková okna

5 důvodů, proč si vybrat hliníková okna

Mít v domácnosti kvalitní okna je potřebné jak z hlediska komfortu bydlení, tak i z důvodu finančních nákladů na provoz domácnosti. Pokud okna ve vašem bytě profukují, mají špatné kování a jsou vyrobeny z málo odolných materiálů, je nasnadě, že vám řádně provětrají peněženku. Je tudíž na čase je vym…

Pět důvodů, proč se vyplatí topit palivovým dřevem

Pět důvodů, proč se vyplatí topit palivovým dřevem

Během topné sezony se v poslední době nejvíce vyplatí používat palivové dřevo. V tomto článku se dozvíte několik důvodů, proč je vhodné pro domácí použití.
Odkazy