verze pro tisk

Prodeje bytů v Central Park Praha stále rostou

15. srpen 2011

Letní sezóna bývá většinou dobou, kdy zájem o nemovitosti klesá. Letos tomu tak, alespoň v rezidenčním komplexu Central Park Praha na pražském Žižkově, rozhodně není. Od dubna bylo prodáno dalších 49 bytů.

Prodeje bytů v Central Park Praha stále rostouProdeje bytů v Central Park Praha stále rostou

„Stoupající zájem pozorujeme od loňského podzimu. Od letošního jara zaznamenáváme opravdu velký nárůst, který s létem neklesá, právě naopak. K rostoucímu počtu kupujících jistě přispěl i úspěšný den otevřených dveří, kdy zájemci na vlastní oči mohli vidět nejen byty a domy, ale i náš unikátní soukromý park, a také změna prodejců, ke které jsme přistoupili v červnu,“ říká generální ředitel společnosti CP Praha Radomír Němeček. V projektu Central Park Praha je prodáno již takřka 220 bytů.

„Při srovnání s dnešními běžnými rezidenčními projekty rozsahu cca o 50 bytových jednotkách by byl takový projekt při 220 prodaných bytech již více než 4x zcela vyprodán! Je důležité si uvědomit, že vzhledem k rozsahu Central Parku Praha my v podstatě prodáváme 10 až 11 takových malých projektů. Velikost Central Parku nám navíc umožňuje nabídnout nadstandardní služby za nízké poplatky, protože se rozpočítávají mezi velké množství bytových jednotek,“ doplňuje Němeček.

K nárůstu prodejů přispívá samozřejmě i plánované zvýšení DPH, které zamíchá trhem s nemovitostmi. „Ti, co koupi nového bytu či domu odkládali a spekulovali na další pokles cen, přestali vyčkávat a chtějí si bydlení pořídit do konce roku levněji. My navíc nabízíme nadstandardní projekt za dostupné ceny, kde u nejmenších bytů začínáme již na necelých 3 milionech korun včetně sklepa, parkovacího stání i DPH. Je tedy logické, že zájem o náš projekt narůstá,“ uzavírá Němeček.

Central Park Praha je projektem rezidenční čtvrti na Žižkově. Nachází se v sousedství parku Parukářka a lemují jej ulice Ke Kapslovně, Pitterova a Malešická. Charakteristický je zejména množstvím zeleně, polohou v žádané lokalitě, výbornou dopravní dostupností centra metropole i atraktivními výhledy na pražské panoráma.

Nabízí celkem 547 bytových jednotek v nejrůznějších variantách dispozic i velikostí. Od bytů 1+kk o velikosti 32 m2, přes prostorné pětipokojové rezidence o rozloze 180 m², až po rozlehlé pentahousy v nejvyšších patrech. V nabídce nechybí ani netradiční terasové domy spojující bydlení v centru metropole s výhodami rodinného domu obklopeného zelení.

O společnosti CP Praha:

Společnost CP Praha s.r.o. je developerem rezidenčního komplexu Central Park Praha, který vyrostl na území Prahy 3 v těsné blízkosti parku Parukářka. Projekt byl finálně zkolaudován a dokončen na podzim roku 2009. Byty a domy jsou nyní připraveny k okamžitému nastěhování.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Byty Praha 9: nabídka nových bytů

Byty Praha 9: nabídka nových bytů

Krásné nové bydlení je snem mnohých nejen mladých lidí. Pokud si tento sen chcete vyplnit, pak rozhodně stojí za to vybrat si moderní byty v hlavním městě. Praha je pro krásné bydlení a pohodlný život jako stvořená. Vyberete-li si navíc některý z bytů na periferii, budete mít vyhráno. Do centra měst…

Jak rychle a pohodlně najít nové bydlení? Využívejte realitní server Praha

Jak rychle a pohodlně najít nové bydlení? Využívejte realitní server Praha

Při hledání nového bydlení hraje mnohdy důležitou roli čas. Člověk, který se ocitne ve výpovědi z nájmu, nemá na to, aby se dlouhé měsíce rozhodoval, kam se přestěhovat. Obíhání jednotlivých realitních kanceláří se jeví jako nepraktické, je to náročné z časového hlediska a stojí to také spoustu náma…


Na Střechách Praha 2014 bude Ruukki nadělovat slevy i s možností vyhrát střechu zdarma

Na Střechách Praha 2014 bude Ruukki nadělovat slevy i s možností vyhrát střechu zdarma

Žádný návštěvník veletrhu Střechy Praha v pražských Letňanech by neměl minout stránek finského výrobce ocelových střech Ruukki. Ať už budou návštěvníci hledat jen inspiraci nebo konkrétní střechu pro svůj dům, ve stánku Ruukki najdou obojí.

Kvalitních řemeslníků je u nás stále málo

Stejně jako v uplynulých patnácti letech se i letos koná Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO. Tento nekomerční projekt umožňuje žákům stavebních oborů předvést a porovnat své odborné znalosti a praktické dovednosti. Soutěž má však ještě jeden důležitý aspekt, a to poukázat na nedostatek kvali…
Odkazy