verze pro tisk

Realitní kancelář pro Brno a Moravu

14. březen 2012

Při hledání realit, které jsou na prodej, k pronájmu či k nákupu, má mnoho klientů dobré zkušenosti s realitní kanceláří COLOSEUM NEMOVITOSTI. Tato realitní kancelář má dlouhá léta velmi dobrou pověst, každému klientovi nabízí profesionální služby. Na trhu s nemovitostmi působí již více jak 10 let. Nabídka nemovitostí u této společnosti je vskutku bohatá.

Realitní kancelář pro Brno a MoravuRealitní kancelář pro Brno a Moravu

Nemovitosti na Moravě

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se orientuje především na oblast Moravy. Zájemci o pronájem či koupi nemovitostí si mohou vybírat z více jak 500 nabídek v lokalitách Brno- město, Brno- venkov, Blansko, Břeclav, Znojmo a dalších. Kromě klasických nemovitosti ( byty, rodinné domy) obsahuje nabídka také chaty a chalupy, pozemky, zahrady či rekreační nebo komerční objekty.

Inzerce na 38 realitních serverech

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI patří mezi nejzkušenější v oboru. Nemovitosti inzeruje na celkem 38 realitních serverech, což značí, že klienti, kteří hledají zkušené makléře pro prodej či pronájem své nemovitosti, mají zaručeno, že jejich nemovitost bude zájemcům na očích.

Služby realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI jsou kvalitní a spolehlivé. Ostatně sloganem této společnosti je heslo: Na dobré pověsti nám záleží. I proto se realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI snaží svým klientům vyjít maximálně vstříc. Na webu společnosti se můžete přesvědičit, že reference na COLOSEUM NEMOVITOSTI jsou velmi pozitivní.

Kontakt na realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI

Hledáte-li realitní kancelář, která Vám pomůže najít nové bydlení či prodat vaši nemovitost na Moravě, pak není nic jednoduššího, než kontaktovat RK COLOSEUM NEMOVITOSTI, a to prostřednictvím jejích internetových stránek coloseumreality.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 3xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Josef

čtvrtek, 22. březen 2012
17:14

Dobrá zkušenost-reference s Coloseum Nemovitosti
Dobrý den,
Touto referencí bych chtěl velice poděkovat RK Coloseum a to zejména panu Janu Derkovi
za trpělivost se mnou.
Prodával jsem přes Rk Coloseum Nemovitosti RD 5+1 v Drysicích a šlo to velice rychle,tak jak mi to pan Derka sdělil ,že to bude probíhat,tak to opravdu šlo.V lednu domek nafotil dal na inzerci a hned čtvrtý klient co s ním přijel domek koupil.
V březnu se podepsala kupní smlouva a v červenci se předávaly klíče novým majitelům.Ze začátku jsem tomu moc nevěřil, ale když jsem potom podepisoval smlouvu a peníze mi došly na účet, tak jsem byl přesvědčen ,že jsou i solidní makléři a realitní kancelář.
Coloseum Nemovitosti to opravdu dělá dobře, odpovědně a ke spokojenosti svých klientů. Jsem moc spokojený ,že máme ve Vyškově právě takovou realitní kancelář jakou je Coloseum Nemovitosti a makléře jako je pán Derka. Mám zkušenosti i s jinými rk ale ti nebyli ke mně tak ochotní jako vaše společnost.
s pozdravem
Josef Klimeš


posted by: Josef [Odpovědět]

Čtěte také...

Prodej, nákup a pronájem nemovitostí zařídí realitní kancelář

Prodej, nákup a pronájem nemovitostí zařídí realitní kancelář

V České republice existuje několik desítek realitní kanceláří, které nabízejí prodej nemovitostí, pronájem bytů a rodinných domů a další reality. Je málo z nich však opravdu patří mezi silné společnosti. Pokud se rozhodnete prodávat svůj dům, nebo naopak zakoupit či pronajmout některou z nemovitostí…

Realitní kancelář, která přináší revoluční služby

Realitní kancelář, která přináší revoluční služby

Pokud se chystáte na prodej nemovitosti, případně na její pronájem, určitě se právem obáváte svěřit se do rukou realitní kanceláře. V našich končinách je totiž běžné, že se realitky snaží co nejvíce přiživit na svých klientech. Ti pak ve výsledku za služby zaplatí hodně peněz, přičemž se často ani n…


Významná realitní kancelář RE/MAX nabízí reality k pronájmu i prodeji po celé ČR

Realitní kancelář RE/MAX patří mezi největší realitní kanceláře v Evropě. Důkazem toho je fakt, že v současné době nabízí byty, rodinné domy a další reality k prodeji a k pronájmu ve víc než 120 kancelářích, které se nacházejí v Praze, Brně, Plzni a dalších městech a obcích po celé České republice.

Ubytování v Avanti hotelu Brno

Ubytování v Avanti hotelu Brno

Při cestě do Brna je pro ubytování možné zvolit například Avanti hotel Brno, tříhvězdičkový hotel v blízkosti centra města, který disponuje velmi příjemným ubytováním a špičkovými službami na úrovni evropského standardu. Avanti hotel Brno se nachází u parku Lužánky a je zaměřen především na kongreso…
Odkazy