verze pro tisk

Rezidenční klimatizace Daikin vytvoří ideální podmínky ve vašem domě v létě i v zimě

23. srpen 2014

Trápí vás kolísající teploty v interiérech vaší domácnosti, kdy je v nich v létě nepříjemné vedro a v zimě naopak vnitřní teplota příliš klesá? Pak je na místě si pořídit klimatizaci. Skvělé řešení nabízí rezidenční klimatizace Daikin.

Zdroj: rezidencniklimatizace.czZdroj: rezidencniklimatizace.cz

Rezidenční klimatizace se souhrnně nazývají ty, které se dají použít do klasických domácností, až už bytů, rodinných domů nebo třeba na chaty a chalupy. Jde o praktické klimatizační jednotky, které mají dostatečný výkon a dokážou tak spolehlivě udržovat příslušnou teplotu vzduchu, jeho čistotu a případně i vlhkost.

Varianty rezidenčních klimatizací – Split a Multi Split

Klimatizace Daikin pořídíte ve variantách Split a Multi Split. Rozdíl zde spočívá v tom, jaký prostor dokážou obsluhovat. V případě, že hledáte klimatizační jednotku pro jedinou místnost, pořiďte si variantu Split.

Rezidenční klimatizace Multi Split pak umí klimatizovat teplotu hned v několika místnostech najednou, a to díky většímu množství vnitřních jednotek, které jsou spolu napojeny na jednu výkonnou venkovní jednotku. Každá Multi Split klimatizační jednotka Daikin může mít až devět vnitřních částí. Toto řešení je tak ideální hlavně pro prostornější byty a rodinné domy.

Atraktivní klimatizace Daikin

Rezidenční klimatizace Daikin patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na tuzemském trhu k dostání. Jsou výkonné, mají malé prostorové nároky. Oceníte také jejich vysoce atraktivní design, což dvojnásob platí pro novinku, kterou představuje klimatizace Daikin Emura. V neposlední řadě pak lze zmínit jejich mimořádně tichý chod, během činnosti je prakticky neuslyšíte, nebudou vás nijak rušit, a to ani v nočních hodinách, kdy odpočíváte po náročném dni.

Klimatizační jednotky Daikin jsou rovněž nenáročné na údržbu. Stačí asi jednou za dva týdny vyčistit filtry a otřít zařízení od prachu, nic víc.

Více informací o přednostech, které mají rezidenční klimatizace Daikin, se dozvíte na webových stránkách rezidencniklimatizace.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Rosalinda

sobota, 5. únor 2022
02:34

This piece of writing gives clear idea for
the new viewers of blogging, that truly how to do blogging.


posted by: Rosalinda [Odpovědět]

Čtěte také...

Termostaty pomáhají udržovat ideální tepelnou pohodu v domě

Termostaty pomáhají udržovat ideální tepelnou pohodu v domě

K lepší efektivitě vytápění poslouží nejen vhodně zvolený vytápěcí systém, k tepelné pohodě v jednotlivých místnostech domu výrazně přispívají také termostaty.

Klimatizace - tepelná pohoda do domu

Klimatizace - tepelná pohoda do domu

Abychom v domě a jeho jednotlivých místnostech měli neustále příjemnou teplotu, a to i během letních veder či v zimě, je dobré si pořídit klimatizaci. Klimatizace upravuje nejen teplotu, ale má značný vliv i na vlhkost v domě.


Klimatizace zpříjemní bydlení v parných dnech

Klimatizace zpříjemní bydlení v parných dnech

Problém s teplotou v domě během letních veder může jednoduše vyřešit klimatizace. Ta dokáže v místnosti, v níž je nainstalována, vytvořit příjemné klima přesně podle toho, jak potřebujete.

Rezidenční projekty developerské společnosti FINEP

Rezidenční projekty developerské společnosti FINEP

V Praze je aktuálně realizováno několik rezidenčních projektů, které nabídnou několik stovek nových bytů. Společnost FINEP, která na českém trhu působí již od poloviny devadesátých let minulého století, se od svého vzniku orientuje právě na novostavby v Praze. Do roku 2010 přitom realizovala již 15 …
Odkazy