verze pro tisk

Římské rolety: Do kuchyně, ložnice i obývacího pokoje

29. květen 2013

Chystáte se zútulnit interiér vaší domácnosti a hledáte nějaké originální řešení? Pak zvolte dekorační prvek v podobě římských rolet. Ty lze pořídit v mnoha barevných variantách a z různých druhů látek.

foto: diamonddesign.czfoto: diamonddesign.cz

Ozdobný prvek do domácnosti

Římské rolety jsou velmi pěknou ozdobou téměř do každé místnosti v domě. Hodí se například namísto klasické záclony do kuchyně, nádherně pak dokáží zútulnit prostor ložnice, vyjímají se dobře i v obývacím pokoji či v předsíni.

Praktické stínící zařízení

Kromě toho, že působí jako dekorativní prvek, mají samozřejmě římské rolety i ten význam, že slouží jako alternativní stínící prvek. Skrz římské rolety, které jsou vyrobeny z tmavější látky, proniká do interiéru místností jen minimum slunečních paprsků, což je praktické v době, kdy vám přes den sluníčko nepříjemně praží do oken.

Římské rolety od Diamond Design

Římské rolety pořídíte u společnosti Diamond design. Prostřednictvím jejího webu diamonddesign.cz máte možnost zvolit si z mnoha barevných variant rolet.

Při objednávce látky pro římské rolety stačí uvést příslušné číslo štítku látky, který udává katalog látek pro římské rolety.

K dispozici jsou desítky barevných tónů a odstínů a také různé druhy látkových materiálů.

Možnost osobní prohlídky v showroomech

Pakliže si chcete římské rolety prohlédnout osobně, máte šanci, nebo zmíněná firma provozuje showroomy v Praze, Brně, Zlíně a také ve Velké Bíteši. Zde najdete ukázky toho, jak pěkně mohou římské rolety v domácnosti vypadat. Navíc vám zde poradí s výběrem nejvhodnějších materiálů pro toto stínící zařízení.

Vyberte si římskou látku na římskou roletu, která vám bude nejvíce vyhovovat a zapadne do celkového kontextu vzhledu místnosti. Římské rolety diamond design jsou skvělou alternativou k záclonám a žaluziím.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

3 nejčastější chyby při zařizování obývacího pokoje

3 nejčastější chyby při zařizování obývacího pokoje

Vzhledem k tomu, že jsem se během svého života již několikrát stěhoval do nového bytu, zpětně dokážu zhodnotit chyby, které jsem dříve dělal při zařizování obývacího pokoje. Chyby, kterých byste se měli vyvarovat i vy, pokud se v brzké době chystáte na vybavení této místnosti.

Žaluzie a rolety k vašim oknům patří

Žaluzie a rolety k vašim oknům patří

Moderní a efektivním doplňkem každé domácnosti jsou okenní žaluzie nebo rolety. Zejména v horkém letním počasí nás ochrání před pronikáním ostrých slunečních paprsků. Pokud bydlíte v přízemí nebo v těsné zástavbě, zabrání také zvídavým pohledům do vaší domácnosti.


Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Vzhled kuchyní v domácnostech prošel, podobně jako v případě dalších místností, během posledních dvaceti let velkou proměnou. Jak tedy dnes vypadají moderní kuchyně v českých bytech a rodinných domech a jaké jsou trendy?

Moderní záclony do ložnice: Trendy 2014

Moderní záclony do ložnice: Trendy 2014

Záclony a závěsy jsou praktickými doplňky zejména v ložnici. Ve chvíli, kdy byste je zde neměli, mohlo by vás po ránu nepříjemně otravovat vycházející sluníčko. Ti z vás, kteří pak spí po noční, by v místnosti měli příliš mnoho světla a spánek by pak nebyl tak kvalitní. Do ložnice lze zvolit téměř j…
Odkazy