verze pro tisk

Robotické vysavače pro efektivní úklid

2. listopad 2010

Hned na začátku je třeba říci, že robotický vysavač umí uklízet sám. Prostě vás k tomu nepotřebuje a uklidí i tehdy, když nejste doma. To znamená, že můžete jít na procházku se psem nebo třeba do kina, a když se vrátíte, bude váš byt čistý.

Robotické vysavače pro efektivní úklidRobotické vysavače pro efektivní úklid

Jak robotický vysavač funguje?

Robotický vysavač je inteligentní domácí spotřebič, který je plný bezpečnostních senzorů, jež zajišťují jeho plynulý chod a efektivní úklid. Díky těmto senzorům se nemusíte bát, že by robotický vysavač narazil do vašeho nového konferenčního stolku nebo spadl ze schodů a rozbil se. Některé robotické vysavače mají zabudovanou kameru, která snímá prostor kolem nich a zaručuje bezpečný úklid, jiné využívají infračerveného záření.

Úklid robotickým vysavačem naplánujte dopředu

Skvělé je, že si můžete robotický vysavač naprogramovat dopředu na konkrétní den a hodinu úklidu. Je to jednoduché – večer čekáte návštěvu a chcete mít podlahu dokonale čistou. Robotický vysavač proto nastavíte na devátou hodinu ráno, a až budete v práci, vysavač dokonale uklidí a vy se v klidu můžete těšit na posezení s přáteli. Po návratu domů o robotický vysavač určitě nezakopnete, protože sám zajede do své základny, kde se bude dobíjet, abyste ho mohli opět použít.

Robotický vysavače je pro každého

Robotický vysavač je možné použít na různé druhy podlah – hodí se jak pro úklid linolea, plovoucí podlahy , tak koberce i dlažiček. Nemusíte se bát toho, že by robotický vysavač neuklízel dostatečně pečlivě. Je totiž natolik malý, že zajede pod skříň i pod postel. Robotický vysavač nevynechá ani žádný kout, kde se drží prach (v tomto případě použije boční kartáč).

Asi si říkáte, že něco tak dokonalého musí být také drahé. Cena robotických vysavačů ale není nijak závratná a v podstatě se vyrovná některým obyčejným vysavačů. Robotický vysavač můžete koupit už za 5 000 korun, za dražší modely pak zaplatíte kolem 10 000 korun.

Převzato z článku: Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Robotické vysavače uklidí za Vás

Robotické vysavače uklidí za Vás

Při úklidu domácnosti bývá největším problémem a nesnadným úkolem zametání či stírání podlah. Na podlaze se totiž často objeví zbytky z kuchyně, prach a další nečistoty, které dokáží na zemi udělat pořádnou paseku a zbavit se těchto nečistot pak mnohdy bývá takřka neřešitelným problémem.

Moderní robotické vysavače iClebo od PV-OBCHOD.cz s dárkem v podobě mobilního telefonu

Moderní robotické vysavače iClebo od PV-OBCHOD.cz s dárkem v podobě mobilního telefonu

Inteligentní robotické vysavače jsou hitem poslední doby. Jedná se o zařízení, která po naprogramování dokáží sama čistit povrchy podlah. Kvalitní robotické vysavače iClebo jsou špičkou mezi těmito zařízeními. Nyní je lze pořídit i s hodnotným dárkem.


Centrální vysavače pro úklid podlah v domě

Centrální vysavače pro úklid podlah v domě

Pakliže máme velkou domácnost, je úklid podlahy časově náročný a používání klasického vysavače je značně nepraktické, neboť musíme neustále měnit pytel na prach. V rodinných domech či větších bytech je tak daleko lepší používat centrální vysavače.

Centrální vysavače: Jednoduchý a pohodlný úklid domu

Centrální vysavače: Jednoduchý a pohodlný úklid domu

Při úklidu většího bytu nebo rodinného domu je mnohem efektivnější nechat si vybudovat centrální vysávání. Namísto klasického vysavače, se kterým je obtížnější manipulace a ve větších prostorech je potřeba neustále měnit vaky na prach apod., použijeme centrální vysavač, jehož dosah může být po celém…
Odkazy