verze pro tisk

Společnost MS development zahajuje výstavbu projektu Zahrada a nabízí byt zdarma

3. srpen 2011

TZ: Společnost MS development zahajuje výstavbu první etapy projektu Zåhrada, který je charakteristický promyšleným konceptem sousedského bydlení a propojením se širokou škálou služeb pro majitele bytů. První z celkových pěti etap zahrnuje výstavbu dvou bytových domů Jasmín a Modřín s celkem 37 byty, kavárnu a dva prostory pro podnikání či práci z domova. Oslavou zahájení výstavby bude pro zájemce o byt v Zåhradě možnost získat zdarma jeden byt 2+kk v hodnotě téměř 2 miliony korun.

Společnost MS development zahajuje výstavbu projektu Zahrada a nabízí byt zdarmaSpolečnost MS development zahajuje výstavbu projektu Zahrada a nabízí byt zdarma

V rámci nízkoenergetického projektu Zåhrada vznikne v Lysé nad Labem zcela nová čtvrť čítající 13 bytových domů s 257 byty. Součástí projektu bude také pasáž Zåhrada s obchody a službami.

Na projektu se podílejí čtyři architektonická studia; pod návrhem domů z první etapy je podepsán ateliér Podlipný Sladký architekti. Generálním dodavatelem je společnost Subterra. Na první etapu, jejíž dokončení se plánuje na podzim příštího roku, naváže výstavba dalších fází. Všechny bytové domy budou mít průkaz energetické náročnosti třídy A a budou tak maximálně šetrné nejen k životnímu prostředí, ale v dlouhodobém horizontu také k peněženkám svých obyvatel.

Začátek výstavby projektu

Začátek výstavby projektu, který je na českém trhu v mnoha směrech ojedinělý, je pro nás příležitostí k oslavě. Chtěli jsme, aby náš entusiasmus ze zahájení výstavby prvních dvou domů mohli sdílet i jejich budoucí obyvatelé. Proto 22. srpna spouštíme akci, v jejímž rámci budou k dispozici všechny byty za akční ceny a úspora tak například u bytu 3+kk může dosáhnout až 570 tisíc korun,“ říká Michal Šourek, ředitel developerské společnosti MS development.

„Třešničkou na dortu pak bude slosování, v jehož rámci dokonce poskytneme některému z našich klientů jeden byt zcela zdarma. Naše oslava a výjimečná nabídka vyvrcholí dny otevřených dveří v Zåhradě od 8. do 10. září, kde se zájemci budou moci s projektem a jeho výhodami detailně seznámit,“ dodává Michal Šourek.

První z etap projektu Zåhrada zahrnuje dva bytové domy Jasmín a Modřín

První z etap projektu Zåhrada zahrnuje dva bytové domy Jasmín a Modřín se 37 byty v dispozicích 2+kk až 4+kk. Standardy jsou vybrány s ohledem na individuální potřeby a odlišné dispozice každého bytu. V projektu je rovněž počítáno se sklepy, sklady a např. i s boxy na uschování kol. Každý z bytů bude mít terasu, předzahrádku nebo balkon. Promyšlené dispoziční řešení poskytuje dostatek soukromí i prostory pro trávení společných chvil, což ocení například rodiny s dětmi.

Všechny domy budou obklopeny rozlehlým zeleným parterem o rozloze téměř 14.000 m2 s altány, vodními plochami a dětskými hřišti. Obyvatele nebudou rušit ani parkující auta, protože v podzemních garážích vznikne v rámci projektu jako celku dohromady 350 parkovacích míst. Maximální komfort bydlení zajistí intranetová síť napojená na Centrum služeb, které je připravené zařídit pro své obyvatele takřka cokoli – od umytí auta, hlídání dětí až po ustájení koně či podání informace o obsazenosti bazénu.

Pasáž Zåhrada, jež bude postavena v dalších etapách, nabídne obchody a služby včetně pošty či wellness centra. Nebude určena jen pro rezidenty, ale i pro všechny zájemce z širokého okolí.

Ceny bytů v projektu Zåhrada, začínající na dvou milionech korun, jsou pro maximální přehlednost uváděny již včetně DPH.

O projektu Zåhrada:

Výstavba projektu Zåhrada je rozdělena do pěti etap, při kterých vznikne celkem 13 domů s 257 byty a Pasáž Zåhrada s obchody, poštou, restauracemi, bazénem či ordinacemi lékařů. První z etap, která je právě zahajována, zahrnuje dva bytové domy – Jasmín a Modřín Na návrhu projektu se podílely čtyři architektonické ateliéry. Vedle ateliéru Podlipný Sladký architekti, který je autorem domů Jasmín a Modřín (1. etapa) a Jasany (2. etapa), také MS architekti, Jiran Kohout architekti a Projektil architekti.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pět důvodů, proč zvolit výstavbu dřevostavby

Pět důvodů, proč zvolit výstavbu dřevostavby

Uvažujete o tom, že si pořídíte nový rodinný dům? Aby zcela splňoval vaše představy, je lepší si objednat jeho výstavbu na klíč, než si kupovat již hotový dům. Firma, která stavbu bude realizovat, během výstavby vezme v potaz veškeré vaše připomínky a návrhy. V současné době se nejvíce vyplatí inves…

TZ: První etapa projektu Ecocity Malešice je dokončena

TZ: První etapa projektu Ecocity Malešice je dokončena

Společnost JRD, česká jednička na trhu s nízkoenergetickým a pasivním bydlením, dokončila hrubou stavbu 1. etapy bytového areálu Ecocity Malešice. Dva bytové domy s energetickým štítkem skupiny A nabídnou celkem 44 bytů, z nichž je nyní prodáno již přes 60 %. Dokončení této etapy je plánováno na pol…


Společnost Codeco má v plánu nový bytový projekt- Zelené Letňany

Společnost Codeco má v plánu nový bytový projekt- Zelené Letňany

Developerská společnost CODECO plánuje v horizontu nejbližších let postavit nový rezidenční projekt nazvaný Zelené Letňany. Jedná se o dva identické domy, každý se 39 bytovými jednotkami, mezi stávající zástavbou Nových Letňan ohraničenou ulicemi Vítkovická a Šumperská. Společnost CODECO nechala zpr…

Tepelná čerpadla Vaillant umožňují získat až 75% energií na vytápění domu zdarma

Tepelná čerpadla Vaillant umožňují získat až 75% energií na vytápění domu zdarma

Vytápění rodinného domu není levnou záležitostí. Zejména tehdy, pokud používáte zastaralé systémy, které jsou dostatečně účinné. V případě, že chcete výrazně snížit náklady na vytápění objektu, pořiďte si moderní tepelná čerpadla Vaillant. Ta dokáže získat až 75% energií zdarma z okolního vzduchu či…
Odkazy