verze pro tisk

Srovnáním cen plynu zjistíte, zda není lepší změnit dodavatele

10. květen 2011

Vždy, když dorazí faktura za plyn, se hodně lidem protočí panenky. Je to dáno tím, že prakticky s každou novou fakturou platíme víc a víc peněz, neboť dodavatelé plynu jeho ceny neustále zvedají. Je jasné, čím je to způsobeno. Plyn není obnovitelný zdroj energie, a tak jeho cena na světových trzích roste a dá se i nadále počítat s tím, že tomu do budoucna nebude jinak.

Srovnáním cen plynu zjistíte, zda není lepší změnit dodavateleSrovnáním cen plynu zjistíte, zda není lepší změnit dodavatele

Za plyn lze ušetřit i tisíce korun měsíčně

I v dnešní době je však možné platby za plyn snížit, a to i několik tisíc korun v případě například rodinného domu. Porovnání cen plynu, které si uděláte například na internetovém portálu usetreno.cz, Vám totiž napoví, že existují i mnozí jiní dodavatelé plynu, než jen ten, který Vám plyn dodává v tento okamžik. A dost možná, že zjistíte, že bude lepší na základě tohoto srovnání cen plynu dodavatele změnit.

Jak provést změnu dodavatele plynu

Změnu dodavatele plynu můžete pak následně provést jednoduše přímo přes zmíněný web. Stačí si jen vybrat nejlevnějšího dodavatele, který v rámci Vašeho regionu působí, vyplnit smlouvu, která Vám dorazí emailem a máte hotovo. Během pěti minut tak uděláte něco pro ušetření svých peněz, neboť od té chvíle Vám plyn bude dodáván levněji než doposud. Vše je velmi snadné a pohodlné.

Využití webu ušetřeno.cz je samozřejmě zcela zdarma, pracovníci webu celý převod a změnu dodavatele zajistí za zákazníka sami, navíc je možné se obrátit i v případě, že se změnou dodavatele plynu či jiným problémem, který se daného tématu týká, máte potíže.

Cena plynu je pro mnohé domácnosti již dnes na skoro neúnosné míře. Je nejvyšší čas se poohlédnout, zda v našem bydlišti nepůsobí také jiní dodavatelé plynu, kteří jsou levnější a cena plynu za m3 tak pro nás bude nižší.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Možná je na čase změnit dodavatele plynu

Možná je na čase změnit dodavatele plynu

Vytápění domu plynem nepatří zrovna k těm nejlevnějším způsobům. Pokud nehodláme v nejbližší době pořizovat nové vytápění, kdy bychom plyn vyměnili za jiný způsob či jinou energii, pak musíme počítat s vyššími náklady.

Jak si zjistit nejlevnějšího dodavatele plynu či elektřiny pro rok 2012

Jak si zjistit nejlevnějšího dodavatele plynu či elektřiny pro rok 2012

Od ledna příštího roku budou ceny elektrické energie a plynu zase o pár procent dražší. Avizovala to již většina společností, které se distribucí energií do domácností zabývá. To znamená další nemalé výdaje pro rodiny. Možná je tak na čase si zjistit, zda nebude lepší přejít k jinému dodavateli.


Jak postupovat při změně dodavatele plynu

Jak postupovat při změně dodavatele plynu

Zdražování se výrazným způsobem dotýká mnoha českých domácností. Platí to i v případě zdražování energií. Jen za poslední rok plyn zdražil v průměru o téměř dvacet procent, což je skutečně výrazný nárůst ceny. Jak si zajistit co nejlevnější plyn? To je teď otázka, kterou si klade prakticky každý ma…

Změna dodavatele plynu: Jednoduchý proces, díky kterému ušetříte

Změna dodavatele plynu: Jednoduchý proces, díky kterému ušetříte

Určitě jste si již všimli, že už několik let můžete volně přejít k jinému dodavateli plynu. Změna dodavatele plynu je velmi jednoduchým procesem, který zabere minimum času.
Odkazy