verze pro tisk

Stmívatelné LED žárovky: Osvětlení, které dokáže vytvořit příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti

13. duben 2015

Kvalitní osvětlení je nezbytnou součástí každé domácnosti. Moderní variantu představují stmívatelné LED žárovky. Dokážou v každé situaci navodit perfektní atmosféru.

Stmívatelné led žárovkyStmívatelné led žárovky

Přizpůsobte intenzitu osvětlení dle aktuální situace

Stmívatelné osvětlení představuje ideální řešení pro domácnosti. Jeho nespornou výhodou je možnost regulovat intenzitu světla v místnosti. V okamžiku, kdy je v pokoji šero, nemusíte svítit naplno. Stačí nastavit tlumené osvětlení a v místnosti rázem máte ideální světlo, při němž můžete v poklidu relaxovat, číst si, případně dělat jiné úkony.

Díky možnosti regulace světla navodíte příjemnou atmosféru při romantických chvilkách, ale také třeba při sledování domácího kina či hrách s dětmi, kdy potřebujete maximální osvětlení, aby si děti zbytečně nekazily zrak.

Velkou výhodou je fakt, že si v každé místnosti můžete nastavit jinou intenzitu osvětlení. Vše provedete jednoduchou manipulací ovládačem s funkcí pro stmívání.

Investice do stmívatelného osvětlení se vyplatí z mnoha důvodů

Tato moderní stmívatelná tělesa jsou vysoce efektivní, navíc mají mimořádně dlouhou životnost oproti klasickým žárovkám. Přestože jsou oproti nim poněkud dražší, v konečném výsledku se investice do nich jednoznačně vyplatí. Ceny stmívatelných LED žárovek navíc neustále klesají, pořizovací náklady se tak postupně snižují na úroveň klasického osvětlení.

Stmívatelné LED žárovky oceníte nejen díky možnosti regulovat intenzitu světla v místnosti, ale také vzhledem k jejich minimální spotřebě energií. Pokud je využijete, můžete díky regulace intenzity osvětlení ušetřit desítky procent nákladů za elektřinu.

Kde zakoupíte kvalitní stmívatelné LED žárovky?

Kvalitní stmívatelné LED žárovky zakoupíte levně na webu www.svitime.eu. V nabídce je celá řada variant, které můžete použít do obývacího pokoje, koupelny, kuchyně i ostatních místností ve vaší domácnosti.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

LED pásky slouží jako efektní doplňkové osvětlení do domácnosti

LED pásky slouží jako efektní doplňkové osvětlení do domácnosti

Už jste si jistě zvykli na to, že se i v běžných domácnostech využívají LED žárovky a zářivky, které nahrazují starší typy. Hlavním důvodem jejich pořízení je nižší spotřeba energií a tím pádem i snížení nákladů na provoz domácností. Zajímavým doplňkem se však mohou stát také takzvané LED pásky, kte…

TZ: Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designem

TZ: Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designem

Pracovní deska v kuchyni se může stát adekvátně vysokým barem k posezení pomocí stisku jediného tlačítka. Pohovka v obývacím pokoji je pokaždé jiná a přece vždy plně připravená sloužit novému účelu. Elegantní postel dobře ví, že k rannímu vstávání patří přirozeně rozespalost. A jaké nápady ukrývá va…


Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Chcete mít doma v jakémkoliv ročním období ideální klimatické podmínky, ale nikoliv za cenu vysokých provozních nákladů? Pak si pořiďte nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma, které vám ušetří peníze a zajistí dokonalý komfort po celý rok.

Úsporná domácnost: nahraďte klasické žárovky LEDkami

Úsporná domácnost: nahraďte klasické žárovky LEDkami

Během dne, kdy přes okno do domácnosti proudí dostatek světla, není potřeba svítit. Horší je to však večer, kdy se stmívá a naše oči již registrují nedostatek světla. Pakliže si chceme číst či dělat nějakou jinou domácí činnost, bez umělého osvětlení už se neobejdeme. Jak však docílit toho, abychom …
Odkazy