verze pro tisk

Typové dřevostavby na klíč: Nové bydlení v nízkoenergetickém standardu

9. duben 2013

Novostavby, které jsou určeny k prodeji zájemcům o bydlení, vznikají v posledních letech stále častěji s nízkoenergetickým standardem. Je to dáno tím, že se neustále zvyšují ceny energií a lidé tak hledají způsob, jak snížit náklady na provoz domácností. A právě moderní nízkoenergetické stavby jsou ideálním řešením. Skvělým příklad jsou typové dřevostavby NOVAHOME, které využívají moderní konstrukční systém.

foto: novatop-system.czfoto: novatop-system.cz

Typové domy NOVAHOME se vyplatí z mnoha důvodů. V první řadě vám je vyprojektují a zrealizují špičkoví architekti, kteří se specializují na nízkoenergetické stavby. Díky tomu bude docíleno efektu, kdy ani v zimě nebude v domácnosti nijak extrémní spotřeba energií na vytápění. Náklady na provoz domácnosti se vám tak sníží oproti bydlení v klasické stavbě až o desítky procent.

Materiály pro výstavbu typových dřevostaveb NOVAHOME

Další velkou výhodou, kterou přinášejí typové dřevostavby na klíč NOVAHOME, jsou použité materiály. Konstrukční systém NOVATOP, který je pro typové domy NOVAHOME využíván, tvoří především masivní dřevěné panely z vrstveného dřeva, které jsou velmi odolné a zvyšují tak životnost celé stavby. Navíc díky svým vlastnostem zajišťují dobrou izolaci objektů. Krom toho typové dřevostavby NOVAHOME využívají také moderní izolační systémy. Jejich konkrétní volba je vždy konzultována přímo s budoucími majiteli. Ti se tak mohou podílet nejen na samotném vzhledu objektu, ale také na jeho kvalitě a použitých materiálech. V tomto ohledu jsou samozřejmě neustále k dispozici architekti a další odborníci, kteří mají s výstavbou typových domů dostatečné zkušenosti a umí jich při výstavbě dřevostaveb náležitě využít.

Skvělá volba pro městskou zástavbu i na venkov

Typové dřevostavby NOVAHOME jsou moderními domy, které se hodí nejen do města, ale i do přírody. Díky využití přírodních materiálů naprosto skvěle zapadnou i ve venkovském prostředí, které je v těsné blízkosti lesa. Jedná se o bydlení, jehož provoz vás bude stát minimální výdaje, neboť jde o nízkoenergetické či dokonce pasivní stavby.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dřevostavby na klíč od HP DOMY: Pořiďte si bydlení na celý život

Dřevostavby na klíč od HP DOMY: Pořiďte si bydlení na celý život

V posledních letech se stále více lidí zajímá o koupi takzvaných dřevostaveb. Tyto ekologické stavby jsou velmi populární hlavně ve Skandinávii. Jejich obliba a počet však postupně roste i u nás. Je to dáno hned několika faktory, které vám nastíním. Dřevostavby na klíč po celé České republice staví …

Montované dřevostavby na klíč: 5 hlavních důvodů, proč se do nich vyplatí investovat

Montované dřevostavby na klíč: 5 hlavních důvodů, proč se do nich vyplatí investovat

V posledních letech se v tuzemském stavebnictví objevil nový trend. Stále více lidí má zájem o koupi takzvaných dřevostaveb. Dá se přitom předpokládat, že nejde jen o „módní“ záležitost. Jde totiž o nízkoenergetické domy, které splňují veškeré současné standardy. Jako budoucí majitelé však na nich o…


Typové domy: Kdy je vhodné nechat si postavit typový dům

Typové domy: Kdy je vhodné nechat si postavit typový dům

V nabídce společností, které se zabývají realizací rodinných domů, se objevuje také možnost zvolit si typový dům. Co jsou to typové domy a kdy je vhodné si je pořídit, o tom následující článek.

Nové bydlení v nízkoenegetických domech

Nové bydlení v nízkoenegetických domech

Při pořizování nemovitosti dnes hodně lidí klade důraz na to, aby jejich bydlení bylo co nejméně ekonomicky náročné a zároveň splňovalo veškeré aspekty moderního bydlení. Jsou si toho vědomi i stavitelé a developerské společnosti, které v poslední době začaly mohutně stavět nízkoenergetické domy.
Odkazy