verze pro tisk

Úklidové práce přenechte profesionálům

30. září 2016

Namáhat se s mytím a čištěním podlah je při dnešních možnostech zbytečnou dřinou a ztrátou času. Zvláště, pokud máte velké prostory, jako jsou kanceláře, komerční plochy, zdravotnická zařízení, nebo i velký obytný dům.

Úklidové práce přenechte profesionálůmÚklidové práce přenechte profesionálům

 

Čištění podlah provádí úklidová firma pomocí moderní techniky a především úklidovými stroji. Díky nim dokáže perfektně vyčistit během hodiny plochu, která by i zkušenému a pracovitému člověku trvala ruční metodou celý den. Firma disponuje pro strojové mytí podlah špičkovými stroji značek Alto, Kärcher a Nilfisk. Její zaměstnanci jsou pro obsluhu těchto strojů proškoleni. Ke hloubkovému čištění a na menší plochy jsou používány kotoučové stroje a silné znečištění se odstraňuje speciálními kotouči zvanými pady.

Voskování podlah

Po důkladném vyčištění je třeba podlahu ošetřit, což se provádí voskováním polymerovým voskem. Voskování podlah se aplikuje na nejrůznější druhy podlahových krytin, ať se jedná o PVC, maromoleum, nebo lakované parkety, přírodní kámen či jiné druhy měkkých i tvrdých podlah. Voskování dodá podlaze nejen skvělý vzhled, ale také ji chrání před zanášením špíny.

Polymerový vosk se nanáší ve dvou až třech vrstvách, čímž vznikne jednolitý povrch. Každý druh podlahy vyžaduje speciální vosk, na jehož výběr klade firma důraz. Převážně používá vysoce kvalitní vosky značek KIEHL a TASKI. Pro kvalitní ošetření podlahy je také důležitá frekvence voskování. Firma každému zákazníkovi poradí i v tomto směru, jelikož zanedbání voskování může vést k nevratnému poškození podlahy. Její rekonstrukce je cenově srovnatelná s novou podlahou.

Úklidové práce

Firma Úklid Plecitý se zabývá i úklidovými pracemi zahrnujícími jak běžný úklid, tak úklid generální. Veškeré práce jsou přizpůsobeny potřebám zákazníka, takže se úklidové práce provádějí sedm dní v týdnu podle potřeb klienta, a to bez cenového navýšení. Neúčtují se žádné skryté poplatky a doprava po Praze je zdarma.

 

Úklid je prováděn moderní čistící technikou, takže nezabere příliš času, aniž by utrpěla kvalita provedení. Pro případ způsobení škody jsou zaměstnanci pojištěni na zodpovědnost za škodu. Firma spolupracuje i s osvědčenými dodavateli instalatérských, podlahářských, malířských a jiných prací, které vám v rámci úklidu může zajistit.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zednické práce při rekonstrukcích domů a bytů

Zednické práce při rekonstrukcích domů a bytů

Rekonstrukce bytového jádra, případně pak třeba také koupelny, toalety či dalších místností v domácnosti, je velmi náročnou záležitostí. Při rekonstrukci bytu nebo rodinného domu bude zcela nepochybně potřeba provést také zednické práce.

Instalatérské práce v Českých Budějovicích

Instalatérské práce v Českých Budějovicích

Na instalatérské práce bychom si vždy měli pozvat odborníky, kteří mají v oboru potřebné znalosti a dokáží svou práci odvést dostatečně precizně. Je jasné, že instalatéra bude dříve či později potřebovat každý majitel domácnosti, je tudíž dobré vědět, na koho se obrátit, abychom v havárie či potřeby…


Nářadí pro práce v domě i na zahradě

Nářadí pro práce v domě i na zahradě

Při mnoha pracích na domě či na zahradě je potřeba mít po ruce nářadí. V garáži či v kůlně u domu by rozhodně nemělo chybět mikro nářadí ani klasické ruční nářadí. Kutilové, kteří si veškeré práce na domě chtějí dělat sami, dobře vědí, že bez nářadí se zkrátka neobejdou. Eshop tooltip-naradi.cz pr…

TZ: Domácí kutilské práce dělají muži pouze v 65% domácností

Domácí kutilské práce, jako je například přivrtání poličky, pověšení obrazu či vyměnění žárovky, v českých domácnostech dělají většinou muži, tvrdí to 65 % dotazovaných v průzkumu společnosti Hornbach, který realizovala agentura Data Collect. Téměř pětina dotazovaných při tom přiznává, že muž tuto p…
Odkazy