verze pro tisk

V čem spočívá kouzlo vestavěných skříní

4. červenec 2011

Přestože se vestavěné skříně vyskytují jako druh nábytku již mnoho let, teprve v posledním období zaznamenaly velký rozmach. Je to dáno tím, že vestavěné skříně jsou nejen velmi praktické, ale dokáží být i velmi moderním prvkem, díky čemuž se tak skvěle hodí do bytu či domu, hlavně pak do novostaveb.

foto: pjatak.czfoto: pjatak.cz

Výhody vestavěných skříní oproti klasickým

Nábytek na míru, který prezentují vestavěné skříně, je ideální při řešení prostoru v domácnosti. Pokud chceme docílit toho, aby nám skříně a další nábytek nepřekážely a netvořily tak dojem, že místnosti jsou přeplněné, využijeme právě vestavěných skříní, které mají posuvné dveře. Opticky se tak zvětší samotný obytný prostor a navíc získáme mnohem více místa pro uskladnění oblečení, obuvi či různých dokumentů. Obecně totiž dá říci, že vestavěné skříně umožňují v porovnání s běžnými skříněmi získat až o 50% více místa pro uskladnění, aniž by to bylo citelně poznat na zmenšení obytné plochy.

Moderní vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru jsou dnes vyráběny z velmi kvalitních a moderních materiálů. Základem dveří těchto skříní bývají hliníkové nebo ocelové rámy, do nichž jsou pak zapuštěny výplně. Výplň dveří může být zhotovena ze skla, dřeva či třeba laminátu. Velmi efektní jsou také zrcadlové výplně dveří, které opticky zvětšují a prosvětlují prostor místnosti, v níž se nacházejí.

Vestavěné skříně je možné si nechat vyrobit jako nábytek na míru. Můžeme si tak objednat různě zkosené skříně, vysoké, hluboké, zkrátka přesně dle našich představ a potřeb.

Prodejce vestavěných skříní a nábytku na míru

Vestavěné skříně se hodí prakticky do všech místností domu či bytu. Využít se dají nejen v obývacích pokojích či ložnicích, kde slouží zejména pro uskladnění oblečení a obuvi, ale také třeba do koupelen.

Pokud si chcete pořídit kvalitní vestavěné skříně či jiný nábytek na míru, pak lze využít nabídky společnosti Nábytek Pjaták s.r.o., která prodává zboží české výroby. Vestavěné skříně mají kvalitní zesílené ABS hrany, jejich grafický návrh a cenovou kalkulaci výroby Vám firma provede zdarma. Při nákup vestavěné skříně v celku navíc ušetříte 30% z ceny a dostanete také praktický dárek zdarma. Vybírat si můžete z mnoha barevných kombinací a materiálů. Nábytek Pjaták s.r.o.- vestavěné skříně Brno, Vám zpříjemní bydlení ve Vašem domě.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

I kovový nábytek má své kouzlo

I kovový nábytek má své kouzlo

Moderní dům využívá nejen tradičních materiálů pro interiéry, tedy zejména dřevo, ale také se v něm hojně mohou vyskytovat různé kovové prvky. Kovový nábytek sice v mnoha lidech evokuje pocit chladu a jakési odtažitosti, nicméně pokud zvolíme správný nábytek, který bude jen z kovu nebo kombinací k…

Moderní vestavěné skříně na míru

Moderní vestavěné skříně na míru

Ne každý dům či byt má tolik volného prostoru, že by v jeho místnostech bylo dost místa pro velké skříně, do nichž lze ukládat kromě oblečení i mnohé další věci. V případě, že řešíte problém s nedostatkem místa pro skříně, můžete namísto klasických volně stojících skříní použít moderní vestavěné skř…


Kuchyňské spotřebiče značky Baumatic

Kuchyňské spotřebiče značky Baumatic

Nepříjemnou situaci, kdy se nám doma porouchá nějaký spotřebič, musíme obvykle řešit rázně a hlavně rychle. O to podstatnější je to v momentě, kdy se nám porouchá některý ze spotřebičů v kuchyni. Ty jsou totiž pro chod domácnosti naprosto nezbytné. Jen si představte, jak by vypadal náš život bez fun…

Pořizujeme si do domácnosti novou šatní skříň

Pořizujeme si do domácnosti novou šatní skříň

Při pořizování nového nábytku do domácnosti rozhodně nesmíme zapomenout také na úložný prostor, kam budeme odkládat naše oblečení. Ideální jsou k tomu zejména šatní skříně.
Odkazy