verze pro tisk

Vestavěné skříně přinášejí moderní řešení při zařizování bytu

2. červenec 2015

Při zařizování nového bytu, do nějž jste se právě přestěhovali, vás čekají důležitá rozhodnutí. Jedním z nich je i volba vhodného nábytku. Moderní řešení představují vestavěné skříně. Tento typ nábytku je praktické zvolit hned z několika důvodů.

Zdroj: jninterier.czZdroj: jninterier.cz

Při výběru nábytku si uvědomte, že nejde o nějakou krátkodobou a drobnou investici. Kompletní vybavení bytu vás může vyjít na desítky tisíc korun, nábytek má přitom posloužit řadu let. Před tím, než zajdete do obchodu, případně navštívíte některý z e-shopů, je tak dobré si říci, jaké parametry by nábytek měl mít.

Volně stojící skříně jsou nepraktické

V žádné domácnosti nesmí chybět skříně pro ukládání oblečení, různých domácích pomůcek, dokumentů apod. Klasické volně stojící skříně, které mají otevírací křídlové dveře, sice splní svůj účel, ale jsou zároveň dosti nepraktické. Zabírají zbytečně moc místa, prostor u stěn se nedá plně využít.

Právě z těchto důvodů doporučuji do moderní domácnosti zvolit vestavěné skříně, ideálně s posuvnými dveřmi. Umožňují totiž plné využití prostoru u stěn a stropů. Díky posuvnému systému dveří před nimi nemusíte počítat se zbytečně velkým volným prostorem.

Vestavěná skříň nabízí více úložného prostoru a hodí se i do podkrovních bytů

Vestavěné skříně se dají instalovat v místnostech s atypickými rozměry a tvary. Jde například o situaci, kdy bydlíte v podkrovním bytě se zešikmenými stěnami. Běžná skříň se zde dá použít jen velmi těžko. Vestavěná skříň se však dá navrhnout přesně na míru tak, aby v prostoru u stěn a stropů nezůstalo žádné nevyužité místo. Výrobce obvykle nechává na zákaznících i to, jakým způsobem chtějí mít členěný vnitřní prostor skříně. Tedy zejména, kolik v ní má být poliček, zásuvek a různých přihrádek.

Skříně na míru jsou i velmi pěkným estetickým typem nábytku. Dobře zapadnou do moderně zařízených interiérů. Hodí se přitom nejen do obývacích pokojů. Můžete je si je nechat namontovat třeba do kuchyně, předsíně či do ložnice.

-gia-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Moderní vestavěné skříně na míru

Moderní vestavěné skříně na míru

Ne každý dům či byt má tolik volného prostoru, že by v jeho místnostech bylo dost místa pro velké skříně, do nichž lze ukládat kromě oblečení i mnohé další věci. V případě, že řešíte problém s nedostatkem místa pro skříně, můžete namísto klasických volně stojících skříní použít moderní vestavěné skř…

TZ: Střešní krytina Satjam Rombo: Originální řešení pro moderní domy

TZ: Střešní krytina Satjam Rombo: Originální řešení pro moderní domy

Stavíte nebo rekonstruujete a řešíte výběr materiálu na střechu? Plechová střešní krytina Satjam Rombo je kvalitní, lehká i zajímavá. A určitě nebude působit okoukaně jako řada střech ve vašem okolí. Čtverce položené na koso, takzvané šablony, poskytnou střešnímu plášti šmrnc a přitom budou dobře vy…


Moderní zařízení bytu: lepší životní úroveň

Moderní zařízení bytu: lepší životní úroveň

Dle průzkumů mnohých vědců bylo zjištěno, že naše životní úroveň se mimo jiné odvíjí také od našeho bydlení. S tím samozřejmě souvisí nejen zařízení bytu, ale také vhodně zvolené barvy na stěnách, výběr nábytku a celkově řešený prostor vašeho domu. Moderní bydlení je založené na minimalismu, tedy…

3 nejčastější chyby při zařizování obývacího pokoje

3 nejčastější chyby při zařizování obývacího pokoje

Vzhledem k tomu, že jsem se během svého života již několikrát stěhoval do nového bytu, zpětně dokážu zhodnotit chyby, které jsem dříve dělal při zařizování obývacího pokoje. Chyby, kterých byste se měli vyvarovat i vy, pokud se v brzké době chystáte na vybavení této místnosti.
Odkazy