verze pro tisk

Vsaďte na krásu dubového nábytku

24. duben 2013

Nábytek v domácnosti by měl být nejen maximálně funkční a pohodlný, ale zároveň také hezký, abyste se doma cítili opravdu útulně. Pakliže hledáte inspiraci před nákupem nového nábytku do domácnosti, pak rozhodně doporučuji vsadit na nábytek z dubu.

Vsaďte na krásu dubového nábytkuVsaďte na krásu dubového nábytku

Dubový nábytek je osvědčenou volbou. Hodí se jak do starších, tak i do moderních domácností, do rodinných domů i na chatu, chalupy či třeba do rekreačních objektů. Jeho velká síla tkví zejména v přirozené kráse, která je pro kvalitně zpracované dubové dřevo zcela charakterickou vlastností.

Dubové dřevo je mimořádně odolné

Nábytek z dubu je nejen krásný, ale také trvanlivý. V případě, že vsadíte právě na něj, pak máte na mnoho let vystaráno, neboť vám tento nábytek vydrží klidně i několik desítek let bez výraznějšího poškození. Je samozřejmě důležité o tento nábytek dobře pečovat a ošetřovat jej tak, aby nedošlo k rychlému zestárnutí dřeva. Při péči o dubový nábytek lze využívat různé speciální nátěry, laky a oleje, které zvýší jeho odolnost vůči poškození a udrží původní vzhled nábytku.

Krása dubového dřeva se pozná hned na první pohled, zejména v případě nábytku z masivu. Dubový nábytek z masivu je opravdu skvostnou záležitostí. Dubové dřevo má nezaměnitelný vzhled.

Dubový nábytek se hodí do interiéru i na zahradu

Dubové dřevo je používáno již po celá staletí. V našich končinách se jedná o jednu z nejtypičtějších dřevin, na niž výrobci nábytku nedají dopustit. Dřevo se dá poměrně snadno zpracovat a vytvarovat do žádoucích podob. Nábytek z dubu vydrží nejen v interiéru, ale i na zahradě. Pakliže je dobře ošetřený, lze jej využít jako klasický zahradní nábytek.

Pakliže se rozhodnete vsadit na krásu dubového nábytku, pak jistě chcete vědět, kde jej pořídíte ve špičkovém provedení a příjemné ceny. Nádherný dubový nábytek, který je vyráběn v Evropské unii, můžete zakoupit v internetovém obchodě nabytekmirek.cz.

Komerční sdělení

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ztratila fasáda vašeho domu svou původní krásu? Co dělat?

Ztratila fasáda vašeho domu svou původní krásu? Co dělat?

Vzpomínáte si ještě kolik času a úsilí vám dalo vybrat správnou fasádu na váš rodinný dům? Přijde vám, že fasáda příliš rychle chátrá a ztrácí svůj původní jas a eleganci, kterou mívala, když byla nová? Bez potřebné péče nevydrží žádný materiál navěky elegantní. Natož pak fasády, které jsou neustále…

TZ: Aplikace pro venkovní nábytek IKEA: Pře(d)stavte si svoji zahradu

IKEA u příležitosti představení nové kolekce venkovního nábytku v České republice připravila pro své zákazníky speciální aplikaci „Pře(d)stavte si svoji zahradu“, která hravou formou umožňuje zákazníkům vyzkoušet si, jak by vypadala jejich zahrada s venkovním nábytkem IKEA.


Ložnice nemusí sloužit jen ke spaní

Ložnice nemusí sloužit jen ke spaní

Ložnice už v mnoha domácnostech zdaleka není jen místem, kde se večer svalíme na postel, vyspíme se, ráno vstaneme a do večera do ložnice ani nepáchneme. Mnozí lidé si prostor ložnice zařizuje v moderním stylu tak, aby zde mohli trávit i volný čas, například tehdy, když chtějí mít klid od zbylé část…

TZ: Krása krovu vynikne se systémem TOPROCK

TZ: Krása krovu vynikne se systémem TOPROCK

Chcete bydlet v podkroví, kde lze obdivovat krásu přiznané dřevěné konstrukce krovu? Abyste se cítili dobře a zároveň neutráceli příliš za vytápění, je potřeba myslet na kvalitní zateplení. Pro řešení podkroví s přiznaným trámovím je dobrou volbou systém TOPROCK sestávající ze speciálních nadkrokevn…
Odkazy