verze pro tisk

Vybavení novostaveb - na co si dát pozor

1. září 2011

Pozemky Praha patří rozhodně k nejžádanějším v rámci celé České republiky. Přímo v Praze nebo v jejím blízkém okolí se dají pořídit velmi pěkné pozemky, na nichž pak může vzniknout ideální bydlení pro mnoho generací. Atraktivní pozemky lze získat například v lokalitě Vysoký Újezd. Tato obec se nachází jen pár minut od Zličína, autem jste tak v Praze během chvilky.

Vybavení novostaveb - na co si dát pozorVybavení novostaveb - na co si dát pozor

Důležitá je poloha novostavby

Pokud se zrovna nechystáte stavět vlastní dům a nehledáte tak pozemky Praha, nýbrž již hotové novostavby, pak si před jejich pořízením dejte pozor na několik faktorů. Někdy se totiž stane, že prodejci nových bytů Vás ohromí tím, jak je byt moderní a že takový už jinde neseženete, nicméně brzy zjistíte, že tomu tak zdaleka není. Především je nutné si dobře prohlédnout, v jaké lokalitě se novostavba nachází. Pokud je zde příliš rušno vlivem například husté dopravy, pak se zřejmě nebude jednat o vhodné bydlení, zvláště tehdy, pokud chcete bydlet opravdu v klidném prostředí.

Vybavení interiéru

Druhou záležitostí je samotné vybavení novostaveb. Tom by mělo být moderní nejen zvenčí ( exteriér domu), ale i uvnitř. Moderní byty by rozhodně měly být dostatečně prostorné, řádně prosvětlené a architektonicky s citem řešené. Zároveň si neopomeňte prohlédnout i další vybavení bytu včetně různých detailů.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vybavení bytu spotřebiči a elektronikou

Vybavení bytu spotřebiči a elektronikou

Pro každého z nás znamená pojem komfortní a luxusní bydlení něco jiného. Zatímco někteří lidé se spokojí se skromným příbytkem, který je stroze vybaven, jiní si zakládají na tom, že se v jejich bytě musí nutně nacházet různé moderní spotřebiče a nejkvalitnější elektronika, jinak se v žádném případě …

Prodej topenářské techniky a vybavení do koupelen

Rekonstrukce bytu je vždy nákladnou záležitostí. Pakliže například rekonstruujeme koupelnu, měli bychom si zvolit kvalitní firmu, která provede veškeré práce kvalitně a za přijatelnou cenu.


Policové kovové regály- součást vybavení obchodů a prodejen

Policové kovové regály- součást vybavení obchodů a prodejen

Mnoho podnikatelů dnes vzhledem k vysokým nájmům za obchod přesunuje svoje podnikatelské aktivity do vlastní nemovitosti, to znamená, že si obchod pro zákazníky dělají přímo v rodinném domě. Využívají přitom například přízemní prostory, garáž či přilehlý objekt, který se nachází na jejich pozemku.

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Při kompletní rekonstrukci koupelny vás čeká nákup a instalace mnoha prvků. Pakliže počítáte s tím, že se ve vaší nové koupelně objeví skleněné a kovové prvky, pořídíte je u slovenského výrobce, společnosti KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o.
Odkazy