verze pro tisk

Vybíráme podlahu do domu

27. duben 2011

Výběr podlahové krytiny do domu bychom neměli podceňovat. Špatná volba podlahy může značně a snížit komfort bydlení. Pokud například do kuchyně zvolíme podlahu, která bude špatně omyvatelná a snadno se znečistí, pak ji po několika měsících či málo letech budeme muset předělávat, čímž se nám bydlení značně prodraží.

foto: htpodlahy.czfoto: htpodlahy.cz

Před nákupem krytiny je dobré se poradit s odborníky

Při výběru podlahy a podlahové krytiny se tudíž vždy raději poraďme s odborníky, ať už specialisty na tento druh materiálu, bytovými architekty či přímo s výrobci a prodejci podlahové krytiny.

Oblíbené druhy podlah a materiálů

Dřevěné podlahy

Mezi nejoblíbenější podlahové krytiny patří v posledních letech klasické dřevěné podlahy. Ty jsou velmi elegantní a hodí se do většiny místností. Dřevo, i exotičtější, je velmi působivé a pokud zvolíme správný design, vhodně zapadne do celkového konceptu vzhledu interiéru.

Laminátové podlahy

Populární jsou rovněž různé laminátové podlahy, které do značné míry mohou na první pohled působit dojmem pravého dřeva. Jejich výhoda mimo jiné spočívá právě v tom, že se dají velmi snadno udržovat, hodí se tak nejen do obývacích pokojů či ložnic, použít se dají i do kuchyní a dalších místností.

Prodejce podlahové krytiny

Pořízení podlahové krytiny, tedy zejména dřevěné podlahy, plovoucí podlahy či laminátové podlahy může vyjít mnohem levněji, pokud je koupíme v některém z internetových obchodů. Například společnost HT PODLAHY CZ nabízí na svých internetových stránkách podlahové krytiny za vynikající ceny, které jsou v porovnání s běžnými kamennými obchody nastaveny na výrazně nižší cenové hladině. Navíc je možné si v eshopu zajistit nákup podlahy i s pokládkou, takže za pokládku ušetříte další peníze a také námahu a čas se sháněním firmy, která podlahy položí.

Podlahové krytiny a jejich výběr je dnes velmi široký. Záleží jen na Vás, jaký typ podlahy si domu domu a jeho jednotlivých částí pořídíte. Každopádně díky eshopu společnosti HT PODLAHY CZ můžete na jejich nákupu značně ušetřit.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vybíráme podlahu: Dřevo, marmoleum nebo laminát?

Vybíráme podlahu: Dřevo, marmoleum nebo laminát?

Nesnesete už další pohled na prodřené linoleum v ložnici nebo popraskané dlaždice v chodbě? Podívejte se, jaké jsou moderní možnosti podlahových krytin a dejte svému domu nebo bytu novou vizáž.

TZ: Laminát, dřevo nebo vinyl? Podle jakých kritérií vybrat dokonalou podlahu?

TZ: Laminát, dřevo nebo vinyl? Podle jakých kritérií vybrat dokonalou podlahu?

Nabídka podlahových krytin je čím dál pestřejší. Lidé si mohou vybírat z klasických dřevěných podlah, laminátu, vinylu, korku, koberce či linolea. Podle čeho však vhodnou krytinu volit? Rozhodující je především kvalitní materiál, místnost, ve které bude použit, cena a samozřejmě vzhled. Jaké jsou me…


Vybíráme stolní vrtačky

Vybíráme stolní vrtačky

Nejen v práci, ale i doma se nám hodí pomocníci, jako jsou vrtačky . Vybrat si správnou vrtačku dnes může být nesnadný úkol, neboť máme hned několik druhů tohoto zboží.

Vybíráme dětský nábytek

Vybíráme dětský nábytek

Pokud máme dostatečně prostorný rodinný dům, pak se jistě najde i pokoj, který můžeme zařídit jen pro naše dítě. Dětské pokoje by měly být tvořeny tak, aby hrály oblíbenými barvami našich ratolestí. Podstatnou složkou je pak dětský nábytek.
Odkazy